Przeczytasz w 2 min 30 maj 2018

A Ciebie do czego inspiruje Fantasia?

tekst: Justyna M.
fantasia jogurt
Przeczytasz w 2 min

Marzysz o chwili wytchnienia i drobnej przyjemności? Z Fantasią stanie się to prostsze! Wystarczy tylko, że weźmiesz udział w naszym konkursie i odpowiesz na jedno proste pytanie!

Czy kremowy jogurt może zachwycić Cię czymś więcej niż doskonałym smakiem? Okazuje się, że tak! Fantasia kusi swoimi wariacjami smakowymi, które przypadną do gustu nawet najbardziej wybrednym niejadkom. Połączenie białego delikatnego jogurtu z perfekcyjnie dobranymi dodatkami nie tylko dobrze smakuje – równie świetnie inspiruje. Choćby do stworzenia modnych stylizacji.


A Ciebie do czego zainspiruje Fantasia? Możesz się o tym przekonać, biorąc udział w naszym konkursie. Wystarczy, że w terminie od 7 maja 2018 r. do 30 czerwca 2018 r. kupisz dowolny jogurt Fantasia, zachowasz paragon i odpowiesz na pytanie:

Który z wariantów smakowych jogurtu Fantasia Cię inspiruje i dlaczego?

Puść wodze swojej fantazji – najlepszą odpowiedź nagradzamy gift cardem o wartości 1000 zł do wykorzystania na answear.com. Jest o co walczyć! Dodatkowo, na jedną osobę czeka nagroda główna, czyli karta podarunkowa warta 15 000 zł oraz spotkanie z naszym stylistą.

Nie zwlekaj dłużej! Zasmakuj się w kremowej Fantasii, a potem wejdź na: https://fantasia.answear.com/  i wyślij swoje zgłoszenie.

Przeczytaj więcej artykułów na ANSWEAR.com:

City Jungle, czyli witamy w modnej miejskiej dżungli! >>>

Encyklopedia marek: Cardio Bunny >>>

Jak miksować najmodniejsze printy? >>>

Nie znalazłaś tego, czego szukałaś? Napisz do nas na doradca@answear.com i skorzystaj z darmowych porad stylisty, który pomoże Ci w doborze produktów.

Przeczytaj inne artykuły