Adidas City Escape – zrób sobie przerwę od codzienności

Justyna M.
|
23 maja 2023
|
Przeczytasz w 2 min
Przeczytasz w 2 min
Przeczytasz w 2 min

Każdy z nas ma czasami ochotę zrobić coś inaczej! Odpocznij od rutyny, zostaw za sobą miejskie tłumy i znajdź sobie miejsce na łonie natury. Stylowa ucieczka z miasta? Tylko z Adidas. 

Codzienna rutyna może być wyczerpująca – odbierać radość z rzeczy, które robiliśmy do tej pory z zamiłowaniem i pasją. Dlatego czasami warto nagiąć zasady! Pozwolić sobie na mały bunt, zaszaleć i dać się ponieść. Wakacje od codzienności mogą być niesamowite.

Adidas City Escape

To nie jest Twój dress code na dzień w pracy. To jest strój na czas relaksu wypełnionego głębokimi oddechami i swobodą. Na bieganie po plaży, radosny taniec na środku ulicy, wspinaczkę na najwyższe wzgórze w okolicy. Kolekcja Adidas City Escape łączy w sobie miejski styl z niezrównanym komfortem. Króluje tu minimalizm, w którym zakochają się miejscy nomadzi, pragnący choć na chwilę złapać dystans i naładować swoje baterie.Propozycje od Adidas pozwalają stworzyć uniwersalny i nieskomplikowany look na każdą okoliczność, a jednocześnie jak najlepiej wyrazić siebie. Znajdziemy tu luźne T-shirty, bluzy, szorty czy lekkie sukienki. Pełnię komfortu pozwalają odczuć takie elementy, jak przewiewne podszewki z siateczki, pojemne kieszenie na suwaki, systemy ściągaczy pozwalające dopasować odzież do swojego stylu i sylwetki. Uzupełnieniem odzieżowych propozycji są sneakersy X_PLRBOOST – stylowy i sprężysty model z amortyzacją BOOST.

W zgodzie z naturą i dla natury

Większość elementów z linii City Escape została wykonana z wykorzystaniem surowców pochodzących z recyklingu – co stanowi już tradycję marki, od lat angażującą się w działania na rzecz środowiska. Produkty z kolekcji zawierają m.in. przędzę wykonaną z Parley Ocean Plastic — tworzywa z przetworzonych plastikowych odpadów zebranych z odległych wysp, plaż i nadmorskich miejscowości, aby zapobiegać zanieczyszczeniu oceanów.