akcja charytatywna

Akcja charytatywna trwa nadal! Wspólnie z nami pomóż podopiecznym wybranego domu dziecka

Justyna M. - 10/02/21

Rozpoczęta w grudniu akcja charytatywna jeszcze się nie skończyła – nadal masz szansę wesprzeć dom dziecka, który wskazali nasi klienci. Poznaj placówkę, której możesz pomóc i sprawdź, jak dołączyć do akcji!

Nasze aspiracje sięgają daleko poza branżę mody – chcemy także reagować i kształtować otaczający nas świat, a przede wszystkim pomagać. Od kilku lat wpieramy najbardziej potrzebujące dzieciaki z domów dziecka. Tym razem chcemy zachęcić do pomocy także Ciebie! W grudniu wystartowaliśmy z akcją charytatywną, którą kontynuujemy do końca marca 2021 r. W pierwszym etapie nasi klienci mieli możliwość za pośrednictwem specjalnego formularza wskazać placówkę, do której trafi wsparcie – dzięki ich sugestiom zdecydowaliśmy się pomóc Domowi Dziecka w Skopaniu.

Pomagamy Domowi Dziecka w Skopaniu – dołącz do nas!

Idea naszej akcji charytatywnej jest niezwykle prosta – wystarczy, że kupisz puzzle lub plakat z limitowanej kolekcji stworzonej specjalnie na potrzeby akcji. Całkowity dochód ze sprzedaży produktów przekażemy na potrzeby placówki w Skopaniu. Do zrobienia jest wiele: dzieciaki już od dawna czekają na remont łazienek, każdego roku marzą o wakacyjnych wyjazdach i poznaniu nowych miejsc czy kursach, które pomogą im wkroczyć w dorosłe życie z przydatną wiedzą.  Czy pomożesz im spełnić marzenia? Nawet drobne gesty potrafią wpłynąć na poprawę losu podopiecznych placówki.

 

 

Włóż wybrany produkt do swojego zakupowego koszyka – niech sztuka zagości w Twoim domu, a radość pojawi się na twarzach najmłodszych! Masz czas do 31 marca 2021 r.

Pracownicy ANSWEAR.com wspierają Dom Dziecka >>>

#Catch The Moment – uchwyć najpiękniejsze momenty listopada i zgarnij extra nagrody >>>

#Catch The Moment zmienia się w #Catch The Charity – już teraz poszukaj domu dziecka, który mamy wesprzeć! >>>

Nie znalazłeś tego, czego szukałeś? Napisz do nas na doradca@answear.com i skorzystaj z darmowych porad stylisty, który pomoże Ci w doborze produktów

Akcje specjalne

answear.LAB

  • ethical wardrobe kolekcja

    8 czerwca obchodzimy Światowy Dzień Oceanów – to właśnie dziś marka answear.LAB pragnie Ci przypomnieć o sile wyborów, które oddziałują nie tylko na nasze życie, ale również na otoczenie, a ich konsekwencję mogą sięgać daleko w przyszłość. Właśnie rusza projekt Ethical Wardrobe, który jest obietnicą złożoną planecie. Zobacz otwierającą go limitowaną kolekcję sygnowana przez Paulinę Krupińską!

  • etyczna moda

    To, co znajduje się w Twojej garderobie, ma ogromne znaczenie nie tylko dla Ciebie, ale również dla naszej planety. Przekonaj się, jak w bardziej zrównoważony i etyczny sposób podchodzić do odzieżowych zakupów. Na jakie ubrania stawiać, aby przyczynić się do poprawy stanu środowiska?

#WeAreTheAnswear