answear club

Masz Answear. Masz klub – lub Answear Club

Justyna M.
|
31 grudnia 2020
|
Przeczytasz w 2 min
Przeczytasz w 2 min
Przeczytasz w 2 min

Chcesz znaleźć się w gronie osób, które z życia czerpią pełnymi garściami, i niezależnie od upływu lat czują codzienną radochę? Dla Was wszystkich stworzyliśmy klub, do którego wejście oznacza same przyjemności…  Witaj w Answear Club!

Masz Answear Club

Answear Club to coś wyjątkowego w polskim świecie zakupów online. Nie potrzebujesz tutaj specjalnego  zaproszenia, nie musisz w żaden sposób udowadniać czy wykonywać skomplikowanych zadań, aby do niego należeć. W Answear Club mile widzimy każdego naszego klienta, który tylko założy konto w naszym sklepie. Razem możemy się świetnie bawić modą, interpretować styl na milion różnych sposobów, podchodzić do trendów z przymrużeniem oka lub… zupełnie na poważnie. A przy okazji, zyskać realne korzyści, dzięki którym radość z zakupów będzie jeszcze większa.

Jak to działa?

Answear Club to nie tylko społeczność ludzi takich jak Ty – zaznajomionych ze światem online, a jednocześnie kochających rzeczywisty świat, żyjących na własnych zasadach i czerpiących radość z każdej chwili. To przede wszystkim wyjątkowy program oferujący Ci realne zniżki na kolejne zakupy, które mogą sięgać nawet 50%. Zasady jego działania są bardzo proste.

Z chwilą założenia konta w naszym sklepie stajesz się równocześnie członkiem Answear Club (choć możesz zrezygnować z tego członkostwa – to przecież Twoje życie i Twoje wybory, które szanujemy).

Za każdy zakup otrzymujesz 10% jego wartości w postaci punktów Answear Club.

Zgromadzone na Twoim koncie środki sumują się – możesz wykorzystać je do opłacenia kolejnych zakupów i w ten sposób pokryć nawet 50% wartości Twojego zamówienia. Środki zebrane w ramach członkostwa w Answear Club możesz przeznaczać zarówno na produkty przecenione, jak i nieprzecenione – wydawać je spontanicznie lub niczym strateg planować kolejne zakupy, przeliczać i kreślić wizje złowienia kolejnych świetnych okazji. Ten klub jest Twój!