Przeczytasz w 2 min 28 mar 2024

Answear.ua głównym partnerem międzynarodowej nagrody Woman of Impact

tekst: Sara
Przeczytasz w 2 min

W trudnych czasach wojny i niepokoju, ważne są momenty, w których możemy docenić osoby walczące na co dzień o wolność oraz sprawiedliwość. Taką chwilę mogliśmy celebrować podczas gali rozdania nagród Woman of Impact Ukraine, której głównym partnerem został Answear.ua.

Zwyciężczyni Women of Impact Ukraine zostały ogłoszone podczas gali, która odbyła się 5 marca 2024 roku. Laureatki wyłoniono w następujących kategoriach: “Wolontariat”, “Medycyna rehabilitacyjna”, “Promocja kreatywnego wizerunku Ukrainy za granicą”, “Informacja i media”, “Inicjatywy humanitarne i organizacje pozarządowe”, “Osiągnięcia sportowe”.

Zainteresowanie nagrodą Woman of Impact i chęć wspierania wybitnych ukraińskich kobiet były niesamowite. W przeprowadzonym przez ELLE.UA otwartym głosowaniu we wszystkich sześciu kategoriach, które potrwało od 1 lutego do 1 marca, udział wzięło ponad pół miliona osób.

5 marca w Muzeum Historii Wojny, które znajduje się w holu słynnego pomnika i symbolu Matki Ojczyzny w Kijowie, prowadząca Masza Efrosinina i liczni celebryci biorący udział w ceremonii, w tym Jamala, Lesya Nikitiuk oraz Serhiy Prytula, ogłosili ze sceny nazwiska zwyciężczyń WOMEN OF IMPACT UKRAINE. Laureatki nagród to:

Tata Kepler w kategorii “Wolontariat”

Olga Rudneva z Superhumans Centre w kategorii “Medycyna rehabilitacyjna”

Iryna Danylevska z SUPPORT UKRAINIAN FASHION w kategorii “Promocja kreatywnego wizerunku Ukrainy za granicą”

Vlada Liberova w kategorii “Informacja i media”

Masha Yefrosynina i Oksana Nechyporenko, “Unbreakable Mama”, w kategorii “Inicjatywy humanitarne i organizacje pozarządowe”

Olga Harlan w kategorii “Osiągnięcia sportowe”

Podczas ceremonii ogłoszono dwie nominacje specjalne. Zwyciężczyniami zostały Pierwsza Dama Ukrainy – Olena Zelenska – za osobisty wkład w zwrócenie uwagi świata na wojnę na Ukrainie oraz żołnierka i fotografka Iryna “iSky”, która zdobyła nagrodę w kategorii „Kobiety w wojsku”.

Dla Answear.ua nie jest to pierwsza inicjatywa mająca na celu pomoc i wsparcie tych, którzy niestrudzenie walczą o przyszłość wolnej Ukrainy.

– Niedawno przekazaliśmy 5 000 000 hrywien na wyposażenie placu treningowego dla „superludzi” z protezami w centrum rehabilitacji Superhumans Centre. Natomiast podczas samej gali Woman of Impact wsparliśmy nominacje w kategorii “medycyny rehabilitacyjnej” i przyznaliśmy jej laureatce dodatkową nagrodę – mówi Natalia Kondratenko, country manager Answear.ua.

Ponadto Answear.ua, jako główny partner modowy wydarzenia Woman of Impact, zaoferował gościom i gościniom gali możliwość zrobienia zdjęć w innowacyjnej strefie fotograficznej.

Obejrzyj relację z tego wyjątkowego wieczoru!

Przeczytaj inne artykuły