Astralna podróż w nieznane z nową kolekcją Medicine

Izabela C.
|
26 sierpnia 2022
|
Przeczytasz w 2 min
Przeczytasz w 2 min
Przeczytasz w 2 min

Nowy Lookbook na jesień i zimę 2022 od Medicine wprowadza nas w tajemniczy, astralny klimat. Wszystko za sprawą ascetycznego, nadmorskiego krajobrazu nocą, nad którym rozprzestrzenia się gwieździste niebo zapraszające do świata magii. Czy odważysz się zobaczyć więcej?

Medicine na AW22 – mozaika wrażeń

Kiedy rzeczywistość miesza się z tym, co tajemnicze, eteryczne i pozaziemskie, powstaje ona – nowa kolekcja zachęca Medicine. Tym razem marka zachęca nas do podróży w głąb siebie i wyzwolenia swoich tajemnych mocy. Ważne, by nie bać się wychodzić poza swoje ramy, odkrywać nieznane i czerpać z tego, co podpowiada nam intuicja. Światło, mrok i to co nieziemskie przeplatają się ze sobą, tworząc niekończącą się mozaikę wrażeń. Świat Medicine zaprasza do siebie i odkrywania ukrytej w nas prawdziwej energii, która nadaje niezwykły koloryt każdej chwili.Astralny klimat kolekcji

Sesja zdjęciowa została zrealizowana w surrealistycznych przestrzeniach wydm zlokalizowanych w Słowińskim Parku Narodowym, gdzie teren przypomina pustynię piaskową.

Wydmy o odpowiedniej porze oraz oświetleniu wyglądają jakbyśmy znajdowali się na Marsie lub w innej pozaziemskiej przestrzeni.

Marcin Kempski fotograf

Aby podkreślić atmosferę i wydobyć z niej jak najwięcej mistycyzmu, w scenografii wykorzystano geometryczne formy, które tworzą niezwykłą grę światła. Jego kształty i formy w zderzeniu z nieprzebytymi piaskami wydm nadały bardzo filmowy charakter fotografiom. Z tego tajemniczego krajobrazu wyłaniają się stylizacje przyciągające oko nietuzinkowym wyglądem oraz nowoczesnością połączoną z elementami klasyki.

Stylizacje pojawiają się w aurze kończącego się dnia, podkreślają „nierealny” klimat sesji, a elementy takie jak świecące koła czy świetlisty sześcian budują metafizyczną atmosferę.

Karolina Stawska Dyrektor Artystyczny Medicine