Be The Girl Boss z Answear.LAB. Pokaż światu swoją siłę!

Sara
|
28 lipca 2023
|
Przeczytasz w 3 min
Przeczytasz w 3 min
Przeczytasz w 3 min

Pewna siebie, zdecydowana, zawsze przygotowana na wyzwania i śmiało dążąca do celu – taka jest Girl Boss z najnowszej kolekcji Answear.LAB. Marka od początku istnienia umacnia pozycję kobiet za pomocą mody. Tym razem pokazuje, że nawet w uniformie możemy wyrażać siebie i spełniać się zawodowo.

Girl Boss według Answear.LAB

Zanim wyjdzie z domu, zakłada dobrze skrojoną marynarkę. Na nogi wsuwa klasyczne szpilki, chowając do torebki parę balerinek, które ubierze po wyjściu z biura. Jest przygotowana i wie, że stawi czoła wszystkim wyzwaniom we własnym stylu. Nie jest z resztą sama. Ma wokół siebie grono oddanych przyjaciółek, które zawsze są dla niej wsparciem, gdy tego potrzebuje. W pracy jest skupiona na swoich obowiązkach. Wie jednak, jak ważny jest odpoczynek. Zachowuje w życiu balans i czerpie siłę ze swojego wnętrza.

Girl Boss to nowa kolekcja kapsułowa Answear.LAB stworzona przez kobiety dla kobiet. Przedstawiona jest na dwóch sesjach zdjęciowych wykonanych w zupełnie różnych sceneriach. Pierwsza ukazuje modelki pozujące w eleganckim samochodzie, gotowe wspólnie podbijać świat. Śmiało spoglądają w stronę obiektywu, ubrane w stylizacje podkreślające ich kobiecość i niezależność. Druga sesja prezentuje klimat miejskiego nocnego życia – przepełnionego elegancją, blichtrem i dobrą zabawą.

Girl Boss emanuje pewnością siebie zarówno w pracy, jak i życiu codziennym. Kocha też swoją kobiecość, dlatego chętnie ją podkreśla

mówi Agnieszka Pruchnik, brand dyrektorka Answear.LAB.

Jakie są ubrania z nowej kolekcji Answear.LAB?

Stylizacje z kolekcji Girl Boss budowane są na bazie trzech głównych kolorów: bieli, czerni i ciepłego brązu. Dopełnieniem barw są szarości, ale także kolor niebieski i granat, które doskonale komponują się w klasycznych biurowych kompletach ubrań. Swoją odwagę i pewność siebie Girl Boss wyrazi w bardziej zdecydowanych odcieniach: intensywnej czerwieni, odwołującej się do militarnych motywów oliwce czy srebrnych i złotych detalach.

Dla kobiet szukających modowych inspiracji różnorodność jest podstawą. Dlatego nowa kolekcja kapsułowa od Answear.LAB to szeroki wybór fasonów. Girl Boss decyduje o tym, w jakiej kreacji zawojuje świat. Szykując się do pracy, może połączyć ze sobą marynarkę, T-shirt, mini i stylowe kowbojki. Innym razem zestawi ze sobą białą, klasyczną koszulę oraz wzorzyste spodnie typu wide leg. Wieczorem włoży natomiast efektowną, czerwoną sukienkę maxi z drapowaniem. Niezależnie od tego, na jaką stylizacje się zdecyduje, pozostanie sobą i będzie kroczyć na przód z uniesioną głową.