Be Your Own Hero!

Justyna M.
|
13 maja 2022
|
Przeczytasz w 2 min
Przeczytasz w 2 min
Przeczytasz w 2 min

W najnowszej kapsule marka answear.LAB zastanawia się nad wielomymiarowością pojęcia “bohaterka”. Kim są współczesne bohaterki, jakie mają tajemne moce i umiejętności oraz co oznacza bycie bohaterką własnego życia? Na te i inne pytania odpowiedzi dostarcza kolekcja Be Your Own Hero. 

 Każda z nas jest bohaterką!

Nie potrzeba wielkich czynów, i peleryny, by określić się mianem bohaterki. Aby stać się heroską, nie musisz ratować świata – wystarczy, że ratujesz świat swój i swoich nabliższych. Praca na etacie lub prowadzenie własnej firmy, dbanie o dom, wychowywanie dzieci i kształtowanie ich na wartościowych ludzi, troska o środowisko, opieka nad ukochanym pupilem… Każdego dnia musisz wcielać się w różne role, rozwiązywać problemy i podejmować różnorodne wyzwania. Wkładasz w to swój wysiłek, czas, emocje i wiedzę.  Każdy Twój krok na drodze codziennego życia zasługuje na uznanie, o czym przypomina answear.LAB prezentując najnowszą kapsułę. To co, zostaniesz swoją własną bohaterką?Zostań bohaterką swojego życia

Z czym kojarzy Ci się bohaterka? Słowa, takie jak odwaga, bezkompromisowość  i pewność siebie nasuwają się tutaj same. Bo bycie bohaterką nie polega wyłącznie na dawaniu z siebie jak najwięcej i poswięcaniu się innym. To także odważne życie i świadomość, że to właśnie Ty jesteś bohaterką swojej historii, którą możesz swobodnie kreować, decydować o sobie i swojej przyszłości.

  • Masz dosyć aktualnej pracy i chcesz totalnie się przebranżowić? Zrób to!
  • Marzysz o mieszkaniu gdzieś na włoskim wybrzeżu? Na co czekasz?
  • Chcesz rozpocząć studia, choć dwudziestolatką byłaś lata temu? Do dzieła!

W każdej z nas tkwi gen superbohaterki. Każda z nas już jest bohaterką swojego życia.