Przeczytasz w 2 min 03 maj 2022

Live in the moment

tekst: Barbara R.
Przeczytasz w 2 min

Przeszłość już się wydarzyła, przyszłość jeszcze nie nastąpiła, tylko to, co dzieje się tu i teraz jest jedynym prawdziwym momentem. Live in the moment! Przypomina o tym answear.LAB w najnowszych propozycjach, które pozwolą Ci celebrować chwile.

 Jak chwytać dzień?

„Carpe diem” twierdził już w starożytnym Rzymie Horacy, a jego myśl przetrwała wieki i na stałe zapisała się w kulturze. Dziś przekształcona przez answear.LAB w hasło „Live in the moment” staje się pretekstem do świętowania i czerpania pełnymi garściami z teraźniejszości. Życie toczy się tu i teraz – nie warto czekać do lata, skończenia studiów czy najbliższego weekendu. Każda chwila jest bezcenna, jedyna w swoim rodzaju. Każda pryska niczym bańka, lecz zapisuje się w Twojej historii. To co było, już nie powróci – to co przed Tobą, dopiero się wydarzy. Miej to na uwadze, doceniaj ulotność czasu, z odwagą i wdzięcznością przyjmuj to, co ofiaruje Ci każdy moment.

Live in the moment! Taka okazja już się nie powtórzy

Ciesz się, marz, tańcz… Świadoma kruchości i niepowtarzalności każdego momentu odrzuć krępujące Cię schematy i z odwagą żyj teraźniejszością. Zachęca Cię do tego answear.LAB, która w najnowszej kapsule oddaje hołd ulotnym chwilom. Zwiewne sukienki, delikatne materiały, kwiatowe wzory przypominają o delikatności czasu, a jednocześnie nawiązują do piękna chwili i wynikającej z niej radości. Bo nigdy nie jest za późno, żeby zacząć żyć tu i teraz!Przeczytaj inne artykuły