Przeczytasz w 2 min 19 kwi 2022

Take It Slow! Bo ważna jest równowaga.

tekst: Barbara R.
Przeczytasz w 2 min

Żeby dobiec do mety, do upragnionego celu, czasem trzeba po drodze odpocząć, nabrać sił i pozbyć się złych myśli. Nie odkładaj relaksu na ostatnią chwilę, włącz go do swojego planu dnia i doceniaj drobne przyjemności. Po prostu, Take it slow!

W najnowszej kolekcji answear.LAB przypomina Ci, że pomiędzy zdobywaniem kolejnych szczebli w karierze a życiem prywatnym jest relaks, który niczym pauza oddziela te obszary. Wykorzystaj ten czas według własnych potrzeb: wrzuć totalnie na luz, odetchnij, ciesz się drobnostkami. Na chwilę zapomnij o obowiązkach, wyzwaniach, celach do zrealizowania. Dystans i balans pomoże Ci spojrzeć na codzienność z innej perspektywy.

Wrzuć na luz na własnych warunkach

Kobieta answear.LAB słucha swojej intuicji i czuje, kiedy po intensywnym okresie trzeba po prostu odpocząć i wrzucić na luz. W takich momentach pozostaje sobą i chce, aby ta chwila relaksu była totalnie na jej warunkach. Jaką formę relaksu wybierze? Tutaj panuje dowolność i niczym nieskrępowana wolność wyboru… Właśnie ta myśl przewodnia towarzyszy nowej kapsule marki answear.LAB. „Take it slow!”. Niech to hasło przyświeca Ci także podczas spędzania wolnego czasu. Wypoczywaj tak, jak lubisz – bez cienia wyrzutów sumienia czy zwracania uwagi na komentarze innych ludzi.Ciesz się chwilą

Umiesz cieszyć się z małych rzeczy? W zgiełku dnia doceń chwile błogiej ciszy i spokoju, wieczorami czerp radość ze wspólnych szachowych rozgrywek z przyjaciółką, o poranku śpiewaj pod prysznicem… Czasem do szczęścia nie potrzeba wiele! Relaks w domowym zaciszu – na Twojej zwykłej, codziennej kanapie, może być równie satysfakcjonujący, co leżakowanie pod palmami.

Przeczytaj inne artykuły