Manifest Your Dreams! Odważne marzycielki zabierają głos

Justyna M.
|
04 kwietnia 2022
|
Przeczytasz w 4 min
Przeczytasz w 4 min
Przeczytasz w 4 min

Nie bój się głośno marzyć – o rzeczach wielkich i tych całkiem błahych; poważnych, ambitnych, prozaicznych… Myślami wybiegaj w bliską i daleką przyszłość, planując, a potem krok po kroku zbliżając się do upragnionego celu. Niech Twoje marzenia staną się rzeczywistością , do czego zachęca Cię answear.LAB, tworząc kapsułę dla odważnych marzycielek, która bujanie w obłokach przenosi tu, na ziemię – Manifest Your Dreams!

Wiosna – symboliczny początek, niech będzie również dla Ciebie czasem gotowości do spełnienia głęboko ukrytych marzeń, realizacji planów, wreszcie głośnego mówienia o swoich potrzebach. Ten moment właśnie nadszedł! Moment, w którym zaczniesz urzeczywistniać swoje marzenia i manifestować swoje pragnienia. Oczywiście, jeśli tego bardzo chcesz. Lepszy czas już nie nadejdzie, dlatego odważnie stań naprzeciwko przyszłości i weź sprawy w swoje ręce. Nie bój się! Wszystko potoczy się po Twojej myśli

Odważ się marzyć

Czego pragniesz? Co chcesz osiągnąć? O czym od dawna marzyłaś? Odpowiedz sobie na te pytania, a potem zrób to! Nigdy już nie będzie lepszej okazji, aby wreszcie skończyć kurs prawa jazdy lub nauczyć się koreańskiego. Podróż na drugą półkulę? Siadaj przed laptopem, ustal cel swojej destynacji, sprawdź ceny biletów – a potem zrób wszystko, żeby za kilka miesięcy postawić swoją stopę nad Oceanem Indyjskim lub wspiąć się na najwyższy szczyt Australii. Bo marzenia mogą być małe i duże, bardzo ambitne, do których droga będzie długa i kręta, jak i zwyczajne, które wymagać będą od Ciebie niewielkiego poświęcenia. Które z nich zdecydujesz się zrealizować? Co sprawi Ci największą radość i satysfakcję? Tutaj już wszystko zależy od Ciebie! Dla jednych będzie to awans lub przebiegnięcie maratonu, inne ucieszą się parą wypatrzonych od dawna butów czy pierwszym własnoręcznie upieczonym ciastem. Podczas realizacji swoich pragnień słuchaj własnego serca i intuicji, bez poddawania się ocenom i krytyce ludzi. To Twoje marzenia i tylko Ty masz prawo je wartościować!

 Jak zostać lifechangerką i spełnić swoje marzenia?

Od marzenia do jego spełnienia dzieli Cię kilka kroków Albo kilkanaście. W każdy razie, pierwszy z nich trzeba wreszcie postawić. Od czego zacząć?

  • wizualizuj swoje marzenia.

Łatwo jest mówić, ciężej zrobić. Chcesz zbudować dom swoich marzeń? Gdzie będzie stał i jak wyglądał? Skąd weźmiesz potrzebne materiały i jak będzie się prezentować każdy element? Wreszcie, ile kosztować będzie Cię całość i skąd pozyskasz potrzebne środki? To tylko przykładowe pytania, które pomogą Ci urzeczywistnić i jak najpełniej rozrysować to, do czego dążysz.

  • uwierz w siebie.

Jak możesz spełnić swoje marzenia, jeśli z góry zakładasz, że jesteś słaba i poniesiesz porażkę? Poddając się i nie wierząc we własne możliwości, raz na zawsze przekreślasz swoją wizję szczęścia. Pewność siebie możesz wzmocnić na różne sposoby: praktykując jogę, włączając do swojej codzienności afirmację, chodząc na terapię czy czytając biografie inspirujących postaci. Obudź w sobie ducha bohaterki, bo przecież nią jesteś!

  • zrób plan spełnienia swojego marzenia.

Marzenia nie spełnią się za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Wiesz już, co chcesz osiągnąć i czujesz, że możesz to zrobić. Pora ułożyć plan działania i powoli wdrażać poszczególne jego etapy, aby przybliżyć się do celu. Twoja lista powinna być szczegółowa i konkretna, zawierająca wszelkie niuanse, uwzględniająca awaryjne rozwiązania, rozpisana na określony czas.

  • działaj!

Masz już wszystko, czego potrzebujesz do manifestowania swoich marzeń. Nie pozostaje Ci nic innego, jak powoli i skrupulatnie spełniać określone cele.

Manifest Your Dreams!

A w spełnianiu Twoich marzeń kibicować Ci będzie answear.LAB. Manifest Your Dreams to kapsuła dla świadomych, mocnych kobiet, które nie boją się marzyć, mają otwartą głowę na swoje potrzeby i oczekiwania. Otwarcie, bez skrępowania mówią o swoich pragnieniach. Są w ciągłym ruchu, ponieważ poszukują marzeń i dążą ich do spełnienia…Kolekcja Manifest Your Dreams uzmysławia Ci to, co zapewne od dawna podświadomie czułaś, ale nie miałaś odwagi tego przed sobą przyznać. Nie bój się marzyć i sięgać po to, czego pragniesz. To Twoje życie, więc zrób wszystko, aby było takie jak chcesz: wymarzone, dopieszczone i szczęśliwe.