bitwa stylistów 2018

Bitwa Stylistów 2018 rozstrzygnięta!

Justyna M. - 04/12/18

Bitwa Stylistów 2018 przechodzi do historii. Sprawdź, do kogo trafił tytuł Stylisty Roku 2018!

Kolejny etap Bitwy Stylistów 2018 dobiegł końca – tegoroczna edycja rozgrywała się aż w 6 krajach i trzeba przyznać, że dostarczyła wielu emocji. W Polsce finałowe stylizacje zachwycały oryginalnym spojrzeniem na ubrania i wiosenne trendy, a także sporą dozą kreatywności. Przypomnijmy: konkursowym zadaniem było stworzenie stylizacji nawiązującej do wybranej stolicy mody. Dodatkowo, uczestnicy musieli wykorzystać ubrania i dodatki z limitowanej kolekcji Battle of the Stylists. Nasze jury miało naprawdę twardy orzech do zgryzienia, gdyż wybór najlepszych z najlepszych nie był łatwy. Ostatecznie, laureatami 4.edycji Bitwy Stylistów zostali:

1.Miejsce AGNIESZKA ŁOZA

Inspiracją do sesji, która powstała specjalnie na konkurs był powrót do korzeni czyli Londynu lat 60, jednej z teraźniejszych oraz ówczesnych stolic mody. W połączeniu z nowoczesnymi formami ubrań z kolekcji Answear udało nam się stworzyć oryginalny klimat. Formy, faktury oraz kolory ubrań skłoniły mnie aby oprzeć całą koncepcję na stylu jaki wtedy panował na przedmieściach Londynu. Połączenia kolorystyczne zostały zaczerpnięte z przesłanego trendbooka i opierały się głównie na barwach „Common Ground”. Do wykonania makijażu został użyty tusz do rzęs oraz paletka cieni MAC. Ciesze się , że w naszym środowisku nadal można liczyć na bezinteresowne wsparcie i zrobić coś kreatywnego wspólnie. Dlatego chciałabym podziękować mojej całej ekipie, która przyczyniła się do powstania tej sesji zdjęciowej. Stylizacja: Aga Łoza Zdjęcia: Dominika Jarczyńska Modelka: Kasia Derkacz Makeup: Bartek Osowczyk Włosy: Darina Noskova

2. Miejsce ANITA SZYMCZAK

Ruch. Zgiełk. Chaos. Figlarna zabawa w miejskiej przestrzeni. Playful – synonim Nowego Jorku – miejsca, gdzie brak zasad jest podstawową zasadą. Stolica największych ikon – nie tylko popkultury, ale także architektury i stylu życia, nieprzerwalnie z każdym sezonem rodzi wciąż nowe inspiracje. To tam wszystko ma swój początek. Frędzle, ekscentryczne nakrycia głowy, szorty biker, bufiaste ramiona, kolorystyczne ekspresje. Tu zaczyna się fashion week, tu zaczyna się moda.

3. Miejsce EWA MICHALIK

Inspiracja stolicą: Londyn

Laureaci konkursu otrzymają atrakcyjnę nagrody. Przede wszystkim, czeka na nich publikacja w wiosennym numerze ELLE Polska, a także nagrody ufundowane przez eSky, SteaMaster, MAC Cosmetics, Instax Mini oraz answear.com.

Jak już wspomnieliśmy, w tym roku poziom konkursu był naprawdę wysoki. Poniżej możecie zobaczyć prace wszystkich początkujących stylistów, którzy dostali się do finałowego etapu Bitwy Stylistów.

KAROLINA PATRUŚ

ADAM SZYMCZAK

AGATA NOGOWSKA

ANNA BIERNAT

ALINA ZYCH

KATARZYNA DŁUGOSZ

KAROLINA FICNER

JOANNA MURAWSKA

MAŁGORZATA BIGAJ

JENYA VOLKONSKA

Przeczytaj więcej artykułów na ANSWEAR.com:

Eliza Łazarczyk – „Bitwa stylistów” właściwie nigdy się nie kończy >>>

Rusza Bitwa Stylistów 2018, czyli popularny konkurs ANSWEAR >>>

Światowe stolice mody – poznaj charakterystyczny styl ich mieszkańców >>>

Nie znalazłaś tego, czego szukałaś? Napisz do nas na doradca@answear.com i skorzystaj z darmowych porad stylisty, który pomoże Ci w doborze produktów.

Akcje specjalne

  • wear & share

    Nie wyrzucaj – oddaj i zrób coś dobrego dla swojej plenety! Jako pierwsi w Polsce ruszamy z akcją odbioru używanej odzieży przez kuriera, zupełnie za darmo! Projekt Wear&Share umożliwi każdej chętnej osobie przekazanie odzieży i tekstyliów do recyklingu bez wychodzenia z domu. Dodatkowo, wesprzesz.Fundację Aris Futuro  i jej projekt „ Czas na Las”.

  • projekt packshot

    Jak można kreatywnie pokazać biżuterię? Teraz masz okazję się o tym przekonać (a może i spróbować swoich sił) – właśnie rusza 3. edycja Projektu Packshot. Weź udział w kultowym konkursie!

  • W dobie koronawirusa oczy wszystkich zwrócone sa na największego z przeciwników, który próbuje podciąć nam skrzydła. Tak jak i inne firmy, również nasza firma stanęła do tej nierównej walki, w której wspierali nas nasi klienci. Jednakże, oprócz działań związanych z Covid -19, nieustannie prowadzimy inne projekty, które zapoczątkowaliśmy w latach poprzednich związane z próbą pomocy tym, którzy nieraz nie mają dostatecznie dużo siły, by o nią poprosić.

answear.LAB KRÓL

#WeAreTheAnswear