paznokcie do pracy

Paznokcie do pracy – jak dopasować ich kolor?

Przeczytasz w 3 min

Praca wymaga od Ciebie nienagannego wyglądu? Oprócz codziennej formalnej stylizacji, fryzury i delikatnego makijażu musisz zadbać o odpowiednie paznokcie do pracy w biurze. Jaki manicure wpasuje się w biurowy dress code? Oto nasze porady i inspiracje!

Czytaj dalej Paznokcie do pracy – jak dopasować ich kolor?
kolor petrol

Kolor petrol: Jak zastosować go w modzie i designie?

Przeczytasz w 4 min

Świat barw jest niesamowicie bogaty i bez przerwy nas inspiruje. Dzięki kolorom możemy wyrażać siebie czy aranżować pomieszczenia, które będą zwierciadłem naszej wyobraźni. Moda również wiele czerpie z szerokiej palety kolorów. Więc otwórz swoją szafę na… kolor petrol.

Czytaj dalej Kolor petrol: Jak zastosować go w modzie i designie?
Polscy projektanci

Polscy projektanci, którzy podbijają świat mody

Przeczytasz w 2 min

Mówiąc o modzie, omawiamy najczęściej prace światowej sławy twórców, zapominając, że w Polsce działa wielu utalentowanych kreatorów stylu. Polscy projektanci doskonale odnajdują się w obecnych trendach i umiejętnie z nich korzystają. Oto lista najpopularniejszych twórców.

Czytaj dalej Polscy projektanci, którzy podbijają świat mody
Kategorie DizajnOpublikowano

Wybierz idealny prezent świąteczny z Answear.LAB

Przeczytasz w 5 min

Szukasz prezentu na święta dla mamy, siostry lub przyjaciółki? A może pragniesz podarować coś szczególnego samej sobie, celebrując w ten sposób swoje modowe potrzeby? Niezależnie do tego, kogo chcesz obdarować, zajrzyj do poniższego prezentownika. Znajdziesz w nim wyjątkowe produkty od marki Answear.LAB, które świetnie nadadzą się na świąteczny prezent.

Czytaj dalej Wybierz idealny prezent świąteczny z Answear.LAB