Przeczytasz w 3 min 12 lip 2021

Designerskie butelki, które będą ozdobą w Twoim domu i w torebce

tekst: Barbara R.
24bottles
Przeczytasz w 3 min

Latem nawadniać trzeba się stylowo i przede wszystkim z pożytkiem dla środowiska. Uzupełnij swój outfit butelką termiczną od 24Bootles. Sprawdź, czym zaskoczy Cię ten włoski brand!

Codziennie powinniśmy wypijać ok. 2,5 l płynów, a w letnie dni, kiedy upał nam doskwiera, jeszcze więcej. Dbając o prawidłowe nawodnienie organizmu, warto zrezygnować z picia napojów w jednorazowych, plastikowych opakowaniach – będzie to lepsze zarówno dla naszego zdrowia, jak i dla środowiska. Co powiesz na wielorazową butelkę termiczną wykonaną ze stali nierdzewnej, która jest nie tylko funkcjonalna, ale i designerska? Dzięki produktom od 24Bottles zaspokoisz swoje pragnienie estetyki i najwyższej jakości.

24Bottles – jakość i design w służbie środowisku

24Bottles to włoska marka, która powstała w 2013 roku. Od początku jej celem jest zmniejszenie wpływu jednorazowych plastikowych butelek na naszą planetę i życie. Idea marki wywodzi się z poszukiwania najwygodniejszego i najbardziej funkcjonalnego rozwiązania, które pozwoli na co dzień w zdrowy, elegancki i ekologiczny sposób nawadniać się. Brand od kilku lat proponuje alternatywę dla szkodliwego plastiku – wybór wielorazowej butelki z bezpiecznej stali nierdzewnej to jeden z kroków, które możesz wykonać, aby nasz świat stał się mniej zanieczyszczonym i bardziej przyjaznym miejscem.

24Bottles – butelka na każdą okazję

Produkty 24Bottles wyróżniają się oryginalnym, włoskim designem, a każda butelka łączy w sobie idealną, elegancką formę z funkcjonalnością i lekkością. Brand używa wyłącznie materiałów wysokiej jakości, w 100% wolnych od szkodliwych substancji, w tym BPA.  Wykorzystywana w butelkach i kubkach termicznych stal nierdzewna jest lekka, bezpieczna i wytrzymała, dlatego bez problemu użyjesz ich zarówno do napojów ciepłych, jak i zimnych. A co z designem? 24Bottles stworzył kilka kolekcji: sportowych i casualowych, artystycznych i minimalistycznych, Bez problemu znajdziesz więc tutaj swoją ulubioną butelkę!

Spragniona produktów 24Bottles? Weź udział w naszym konkursie na Instagramie – do zgarnięcia jest aż 10 butelek termicznych. Wystarczy tylko na profilu @Answear  odpowiedzieć na krótkie pytanie: jakie jest Twoje wakacyjne marzenie? Do dzieła!Przeczytaj inne artykuły