Camper – z radości do kreatywności

Zofia O.
|
04 czerwca 2023
|
Przeczytasz w 2 min
Przeczytasz w 2 min
Przeczytasz w 2 min

W butach hiszpańskiej marki świat stoi przed Tobą otworem: ze wszystkimi jego tajemnicami i ciekawostkami. Camper od początku stawia na kreatywność, zabawę i odwagę, do czego zachęca też swoich fanów i klientów.

Camper – nie ma nudy!

Słoneczna Majorka stała się miejscem, w którym w 1975 r. narodziła się legenda. Marka Camper przez kolejne dziesięciolecia przekształciła się z rodzinnej firmy w znany na całym świecie obuwniczy brand, znany z odważnych projektów, świeżego spojrzenia na modę i zamiłowania do nieoczywistych rozwiązań.Na co dzień – właśnie takie są buty Camper, stworzone do tego, by każdego dnia przeżywać ekscytujące przygody. Kluczem sukcesu marki bez wątpienia jest uniwersalność produktu. Zaprojektowane w taki sposób, by idealnie pasować zarówno do codziennego outfitu jak i do eleganckiej stylizacji, od lat podbijają serca kolejnych pokoleń. Z pokolenia na pokolenie przechodzi także firma, teraz prowadzona już przez 4. pokolenie rodziny Fluxà.

Letnie nowości Camper

W modelach Camper casualowość miesza się z elegancją i sportowym sznytem. Jedno jest pewne – nie ma tu banału. Marka, która w latach 80. zasłynęła stworzeniem nieidentycznych butów w jednej parze, chętnie eksperymentuje z designem, nie boi się ciekawych rozwiązań kolorystycznych, czerpie ze swojego dziedzictwa, by wybiegać w przyszłość. Lubi też łamać stereotypy i przecierać nowe szlaki. W każdym sezonie reinterpretuje swoje klasyki oraz proponuje nowe wzory. Poszukując letnich nowości, przygotuj się więc na sporą dawka pastelowo-cukierkowych barw, nieoczywistych, lekko abstrakcyjnych form i ultrawygodnych platform.