Przeczytasz w 3 min 15 maj 2020

#Catch The Moment – najpiękniejsze zdjęcia kwietnia

tekst: Barbara R.
catch the moment
Przeczytasz w 3 min

Dwa miesiące międzynarodowego konkursu #Catch The Moment już na nami.  Zobacz, co zachwyciło uczestników w kwietniu i poznaj zwycięzców we wszystkich krajach!

Konkurs #Catch The Moment uczy dostrzegać to, co nieuchwytne oraz celebrować każdy, nawet najbardziej zwyczajny moment.  Ma to ogromne znaczenia zwłaszcza w ostatnich tygodniach, kiedy zamknięci w domach musieliśmy stawić czoła monotonii, nudzie i przyszłości rysującej się w czarnych barwach. W takich chwilach z pomocą przychodzi kreatywność i pozytywne myślenie, a zwłaszcza radość z każdego słonecznego dnia, bliskości innych czy piękna otaczającego świata. 

Co poruszyło uczestników konkursu w kwietniu?

Kwiecień upłynął nam pod znakiem szeroko pojętego ruchu. W czasach izolacji i zamknięcia w czterech ścianach wydawało się to trudne, aby pokazać swoją codzienną aktywność. Uczestnicy konkursu jednak podołali temu zadaniu! Podzielili się z nami swoimi sposobami na domowy trening czy radością płynącą z krótkich chwil spacerów czy wyjścia po zakupy. Dzięki temu motywacji starczy nam na najbliżesze miesiące. W Polsce zachwyciło nas zdjęcie autorstwa @stasiulove, które zdobyło nagrodę miesiąca – bon  na zakupy w answear.com.

Znakomitych zdjęć było, oczywiście, więcej! Zobacz galerię najciekawszych fotografii, może zainspirują Cię, tak jak nas? Przypominamy, że konkurs rozgrywa się w 7 krajach, a każdy z nich wyłania swojego zwycięzcę. 

Zasady konkursu #Catch The Moment

Zadanie jest proste – wystarczy, że wrzucisz na swój instagramowy profil zdjęcia korespondujące z ideą akcji i oznaczysz je odpowiednimi hasztagami #CatchTheMomentPL oraz #WeAreTheAnswear. W każdym miesiącu czeka na Ciebie inny temat, który możesz dowolnie interpretować. Co miesiąc jury złożone z profesjonalnych fotografów i modowych ekspertów wyróżnia najlepsze fotografie. Na zwycięzcę czekają atrakcyjne nagrody (w maju do wygrania jest hulajnoga Fiat 500), przyznawane są także 4 wyróżnienia w postaci zniżek -90% na zakupy w ANSWEAR.com. Konkurs wspierają lokalni ambasadorzy złożeni z czołowych influencerów.

Najpiękniejsze prezenty na Dzień Matki 2020>>>

#CatchTheMoment – nowa akcja ANSWEAR.com, dzięki której zauważysz piękno >>>

Bezpieczne zakupy z ANSWEAR.com >>>

Nie znalazłaś tego, czego szukałaś? Napisz do nas na doradca@answear.com i skorzystaj z darmowych porad stylisty, który pomoże Ci w doborze produktów

Przeczytaj inne artykuły