Celebruj zimowe chwile w konkursie fotograficznym #Winterspiration

Barbara R.
|
13 stycznia 2022
|
Przeczytasz w 2 min
Przeczytasz w 2 min
Przeczytasz w 2 min

Zima ma swój wyjątkowy urok! Nie ma lepszej pory roku na nadrabianie zaległości książkowych i filmowych z gorącą czekoladą w dłoni. To także ulubiony czas miłośników wszelkich sportów zimowych, od klasycznych nart, po szalone znajdy na desce czy przypominające dzieciństwo wyprawy na sanki. A Ty jak spędzasz zimę? Za co ją lubisz? łap za aparat i pokaż nam to – właśnie ruszył konkurs fotograficzny #Winterspiration!

Początek roku to idealny czas na odkrywanie nowych pasji, realizację marzeń, planowanie kolejnych przygód. Mimo, że aura za oknem potrafi być wtedy prawdziwie mroźna i śnieżna, może zmotywować do szukania nowych, nieoczywistych aktywności. Nauka robienia szali na drutach, wieczór planszówek z przyjaciółmi czy zjazd na sankach z osiedlowej górki – pomysłów jest wiele. Zachowaj te magiczne chwile na zdjęciu lub filmiku i inspiruj innych do odkrywania uroków zimy, a przy tym wygrywaj nagrody.

Odkryj uroki zimy razem z nami!

Zachęcamy Cię do wzięcia udziału w międzynarodowym konkursie fotograficznym #Winterspiration. Mechanizm jest prosty: wrzuć zdjęcie lub film na swój profil na Instagramie, na którym pokazujesz, skąd czerpiesz zimowe inspiracje. Oznacz je tagiem #winterspiration oraz profilem @answear. Do wygrania – 3000 złotych za najlepszą zimową inspirację (nagroda główna) oraz 10 nagród dodatkowych – 300 zł na zakupy w Answear.com. Na Twoje szalone zimowe zdjęcia czekamy do 15 lutego.Kto będzie oceniał prace konkursowe?

Nadesłane zdjęcia i filmy ocenią eksperci, którzy kochają zimę, a inspiracje potrafią dostrzec na każdym kroku. Wśród nich znajdują się zwyciężczynie poprzedniej odsłony naszego konkursu #LifespirationStartsHere – @gogetters_girls, które we trójkę (oraz z psem) podróżuja po Ameryce Łacińskiej. W komisji konkursowej zasiądą także Marta i Filip, znani jako @social.catchers, którzy prowadzą agencję kreatywną, a na swoim blogu zdradzają tajniki fotografii i opowiadają o podróżach małych i dużych. W gronie jury nie może zabraknąć także ekspertek z naszego teamu – głównej fotograf Answear.com Pauliny Manterys oraz specjalistki ds. social media Mai Nowakowskiej.