Chcemy więcej! Kapsuła “More dancing, more kissing, more love”

Justyna M.
|
10 lutego 2022
|
Przeczytasz w 3 min
Przeczytasz w 3 min
Przeczytasz w 3 min

Ta kolekcja sprawi, że kolory i geometria zawładną Twoją garderobą na dłużej. Masz już dość wszechobecnych beżów i minimalizmu? Sięgnij po więcej z kapsułą More dancing, more kissing, more love marki answear.LAB.

Z miłości do koloru

Do noszenia koloru czasem potrzeba odwagi – z drugiej strony, mocny kolor czasem też jej nam dodaje. Kobiety władzy od lat korzystają z jego magicznych właściwości. Wiedzą, że jaskrawe, wyraziste stylizacje pomagają się wyróżnić, zapaść w pamięć, przestać być niezauważalną… Dzięki nowej kolekcji kapsułowej answear.LAB “More dancing, more kissing, more love….  kolor i nietuzinowe wzory będą rządzić nie tylko na salonach, ale również w codziennych stylizacjach!More dancing, more kissing, more love!

Kapsuła zatytułowana “More dancing, more kissing, more love….” to wyraz tęsknoty za bliskością, swobodą, wyrafinowaną modą oraz żywym kolorem, który kojarzy się z radością i optymizmem. W czasach pełnych obaw potrzebujemy frywolnych, radosnych chwil i celebracji życia. Pokolorujmy naszą codzienność nowymi barwami, wnieśmy do niej trochę emocji i pozytywnego szaleństwa – niech hasło „More dancing, more kissing, more love”stanie się Twoim mottem na najbliższe tygidnie. 

Co zachwyci Cię w kolekcji?

Kolekcja “More dancing, more kissing, more love….” zwraca Twoją uwagę zmysłowymi sukienkami, kompletami z wyraźnie zaznaczoną talią, zamaszystymi spodniami (spróbuj w nich tańczyć – bosko układają się przy każdym ruchu) oraz wzorzystymi swetrami, dzięki których poziom dopaminy znacznie się podwyższy. Wszystkie propozycje z kapsuły dostępne są w palecie mocnych i wyrazistych kolorów, na czele ze szmaragdowym, pomarańczowym oraz szafirowym. Nie tylko barwa gra tutaj główną rolę – towarzyszą jej charakterystyczne wibrujące printy. Zainspirowane geometrycznym malarstwem abstrakcyjnym Paula Klee i Victora Vasarely po raz kolejny udowadniają, że sztuka ma z modą wiele wspólnego, a przede wszystkim niesie ze sobą radość.