Loving yourself is the greatest revolution – bo zasługujesz na to, co najlepsze

Zofia O.
|
21 stycznia 2022
|
Przeczytasz w 2 min
Przeczytasz w 2 min
Przeczytasz w 2 min

Żeby zacząć konkretne zmiany w swoim życiu i otoczeniu, najpierw zacznij od pokochania siebie – przypomina answear.LAB. “Loving yourself is the greatest revolution” brzmi tytuł najnowszej kolekcji, który równie dobrze mógłby stać się Twoim życiowym mottem.

Loving yourself is the greatest revolution

Nie ma drugiej tak niepowtarzalnej i wyjątkowej osoby, jak TY! To właśnie Ty jesteś najważniejszą osobą w swoim życiu i wcale nie powinno to brzmieć egoistycznie. Pokochanie siebie oznacza traktowanie się z należytą uważnością, troską, szacunkiem, dbanie o bycie szczęśliwą, poczucie odpowiedzialności za siebie i ciągłe pragnienie rozwoju.  Jeśli przestaniesz kochać siebie, trudno będzie Ci prowadzić wymarzone życie i dążyć do spełnienia swoich celów. Zaakceptuj siebie taką, jaka jesteś, zerwij z ograniczającymi Cię przekonaniami i spróbuj żyć w najbardziej inspirujący sposób – przypomina Ci o tym także marka answear.LAB.

Pokaż, jaką masz moc!

Poprzez ubranie możesz najprościej wyrazić siebie, pokazać swoją siłę i charakter. Może odważysz się na to wraz z answear.LAB? Kapsuła “Loving Yourself” to przede wszystkim zdecydowane kroje, wyraziste kolory i przyciągające uwagę detale. Dominuje tutaj czerń przeplatana głębokimi odcieniami kobaltu, butelkowej zieleni i fioletu – taką kombinację zobaczysz także na kwiecistych, mocno fantazyjnych printach. Satynowe sploty i miękkie, lejące się tkaniny kontrastują ze skórzanymi kamizelkami, kurtkami i spodniami, symbolizując siłę, jaka głęboko w Tobie tkwi. Nie brakuje tu także asymetrycznych wycięć: na plecach, ramionach, tułowiu, które pojawiają sie zarówno na sukienkach, jak i luźnych koszulach – odsłaniaj swoje ciało na własnych warunkach i ciesz się swoją wyjątkowością!