enjoy life

Enjoy life! Kolekcja, która pozwoli docenić Ci drobne przyjemności

Justyna M.
|
17 stycznia 2022
|
Przeczytasz w 3 min
Przeczytasz w 3 min
Przeczytasz w 3 min

Twoje postanowienie na nowy rok? Ciesz się życiem i doceniaj drobne przyjemności! “Enjoy life” od answear.LAB niczym promień słońca w ponury styczniowy dzień doda Ci mocy do działania i przyciągnie do Ciebie wszystkie dobre momenty. Przygotuj się, bo będzie ich sporo!

Zimą narzekamy na brak słońca, ponure krótkie dni, z niecierpliwością wyczekując wiosny. Tymczasem nie warto tracić czasu – spróbuj cieszyć się tym, co masz już teraz, celebruj każdą przyjemną chwilę i dostrzegaj pozytywne strony życia. Właśnie do tego nakłania Cie answear.LAB, tworząc kolekcję “Enjoy life”, która pomoże Ci naładować baterie wyłącznie pozytywną energią.Enjoy life!

Spędzasz zimę w mieście, a może wybierasz się w góry, szukając prawdziwego oblicza zimy? Gdziekolwiek jesteś, każdego dnia możesz cieszyć się życiem. Spróbuj poszukać nowych pasji, doceń czas spędzony w gronie bliskich Ci osób i ciesz się prostymi elementami codziennego dnia: krótkim spacerem, wspólnym lepieniem bałwana, fimowym seansem czy pasjonującą lekturą. W każdym z tych momentów może towarzyszyć Ci kapsuła “Enjoy life”.

Styczeń to często miesiąc zmian, przypływu nowej energii i chęci do działania. To też czas noworocznych postanowień. answear.LAB w nowym roku chce dalej inspirować wszystkie kobiety, by czerpały z życia jak najwięcej. Magia tkwi w każdej sekundzie, nawet tej mroźnej. Dlatego by nie tracić żadnej z nich, stworzyliśmy kolekcję Enjoy Life, która ma zapewnić komfort, ciepło i modny wygląd w każdych warunkach- na mieście i stoku.

Agnieszka Korsak, dyrektorka marki answear.LAB

Kolekcja, która niesie radość

Propozycje marki answear.LAB czerpią inspiracje ze stylu apres-ski, jednak bez trudu sprawdzą się także na mieście. W końcu, zimą bez względu na miejsce i sytuację, zależy nam na cieple i komforcie. A tego w kolekcji “Enjoy life” nie brakuje – zaczynając od grubych swetrów i kardiganów z norweskimi motywami, kończąc na dzianinowych kompletach, pikowanych płaszczach i bezkrękawnikach. Całość podkręcają dodatki: zdobione futerkiem śniegowce, workery na mocnej podeszwie, równorodnorodne czapki i ogromne szale pokryte charakterystycznym, rozmytym pasiastym wzorem. Dodajmy do tego kolory, które spowodują u Ciebie wzrost dopaminy! Na przekór zimowym szarościom, marka proponuje Ci pastele w ciepłym wydaniu i energetyczne odcienie żółtego, pomarańczowego i niebieskiego.