kolekcja answear.lab

The Queen is not afraid to fail – pożegnaj rok jak na królową przystało!

Justyna M.
|
16 grudnia 2021
|
Przeczytasz w 3 min
Przeczytasz w 3 min
Przeczytasz w 3 min

Myśl jak królowa! Tak mawia sama Oprah Winfrey. Takie przesłanie niesie ze sobą również najnowsza kapsułowa kolekcja marki answear.LAB, która podsumowuje rok pełen sukcesów i zdobytych doświadczeń. Ponadczasowa kolorystyka wzbogacona o kwiatowo-orientalne nadruki – linia The Queen is not afraid to fail to niezwykle elegancka propozycja na wieczór.

Królewskie celebracje

Marka answear.LAB po raz kolejny decyduje się na stworzenie kolekcji w duchu fashion statement, która opowiada o kobietach i ich historii. Tym razem wypuszcza likapsułę “The Queen is not afraid to fail” która nawiązuje do celebracji dobiegającego końca roku, momentu podsumowań i refleksji. Skłania do przemyśleń na temat bezcennych doświadczeń i mądrości, które miałyśmy okazję zdobywać, ale tez którymi dzieliłyśmy się z innymi.

„Koniec roku to często moment pewnego remanentu dla każdej z nas. Zastanawiamy się, co poszło po naszej myśli, a co uważamy za porażkę, z której wyciągamy wnioski na przyszłość. Bez względu na to, jaka jest finalna ocena, nasza siła i determinacja sprawia, że pozwalamy sobie na odczuwanie wdzięczności, ponieważ nie boimy się popełniać błędów – są one dla nas cenną nauką na przyszłość. Takie ważne prawdy chciałyśmy zapisać w nowej kolekcji o niebanalnej nazwie The Queen is not afraid to fail.”

Agnieszka Korsak, autorka kolekcji i dyrektorka marki answear.LABBądź królową stylu!

W propozycjach z nowej kolekcji pojawią się piękne wieczorowe sukienki ozdobione kwiatowo-ornamentalnymi nadrukami, z którymi zbudujemy wyjątkową karnawałową stylizację. Połyskujące koszule w żakardowe wzory, wielowarstwowe spódnice z siateczki czy szerokie tkaninowe spodnie z wysoką talią – to siła klasyki z nutą awangardy. Kolory dobrane w kolekcji to pochwała elegancji – tutaj dominuje połączenie czerni i bieli ze złotem i akcentami w kolorze szmaragdowej zieleni.