Przeczytasz w 2 min 05 paź 2021

Czas na Female Revolution!

tekst: Zofia O.
Przeczytasz w 2 min

Czas na zmiany, czas na Female Revolution – uwolnij swoją zewnętrzną siłę, wyraź własne zdanie i pokaż, na co Cię stać z nową kolekcją answear.LAB.

Zrób rewolucję w swojej szafie!

Female Revolution to grunge’owa kolekcja o miejskim, ponadczasowym charakterze. Bazę stanowią modele wykonane ze skór naturalnych: oversize’owy trencz, klasyczna ramoneska, koszula czy szerokie spodnie z wysoką, mocno zarysowaną talią. W kolekcji answear.LAB znajdziemy też skórzane sukienki: minimalistyczną z długim rękawem, a także ramoneskową, którą możesz nosić również jako kamizelkę. Nie obawiaj się naturalnej skóry – to trwały materiał, który z wiekiem nabiera szlachetności, a odpowiednio pielęgnowany, pozostanie z Tobą przez wiele sezonów. Warto inwestować w jakość i trwałość!
Ze skórzanymi elementami kapsuły współgrają graficzne czarno-białe swetry w kratę lub pepitę, koszule oversize i sprane jeansy z pękniętymi nogawkami – absolutny must have ostatnich sezonów.Kolekcja answear.LAB – jak ją nosić z pazurem?

Sylwetki prezentowane w kolekcji są mocne, podkreślają siłę i buntowniczą naturę. Kobiece modele połącz z ciężkimi mokasynami, półbutami typu derby, sznurowanymi workerami albo botkami z czubkiem. Wyraziste elementy wpłyną na Twój komfort i pozwolą wyrazić siebie w 100%.

Female Revolution!

Przeczytaj inne artykuły