Czy warto kupować ubrania marek premium?

Izabela C. - 01/09/16

tommy hilfiger

Jeśli kochasz modę, Twoja szafa wcale nie musi pękać w szwach! Jeżeli zdecydujesz się na kupowanie ubrań wysokiej jakości, nawet mając ich mniej, będziesz w stanie osiągnąć jeszcze więcej niż w przypadku garderoby pełnej niskiej jakości ubrań!

[one-half-first]Dlaczego warto wybierać wysoką jakość?

Ubrania marek premium mają wiele przewag nad tanimi odpowiednikami. Jedną z najważniejszych jest to, że wytrzymują znacznie dłużej. Ubrania niskiej jakości często nie nadają się do niczego nawet po kilkunastu praniach – tracą swój kształt, prują się, czy zmieniają rozmiar. Ubrania wysokiej jakości są wykonane z lepszych materiałów i w bardziej dokładny sposób, dzięki czemu są bardziej wytrzymałe i wyglądają dobrze nawet po długim czasie używania.

Mniej impulsywnych zakupów

Kiedy kupujesz droższe ubrania, raczej nie robisz tego impulsywnie. Dzięki temu w Twojej szafie znajdą się ciuchy, które naprawdę coś dla Ciebie znaczą. Dzięki przemyślanym zakupom masz też pewność, że poszczególne części Twojej garderoby będą do siebie pasować, co pozwoli Ci na stworzenie większej liczby różnych zestawów, które będą Ci się podobać przez więcej niż jeden sezon.[/one-half-first][one-half]Nie śpiesz się!

Dobre zakupy wymagają czasu! Poświęć go na poszukanie tego, co Ci najbardziej pasuje – sprawdź, jaki materiał konkretnego modelu będzie dla Ciebie najlepszy, przetestuj różne marki i przekonaj się, który styl najbardziej do Ciebie przemawia.

Naucz się rozpoznawać jakość

Jeśli nie wiesz, jak stwierdzić, które ubranie jest warte zakupu, zwróć uwagę na kilka najistotniejszych szczegółów. Sprawdź, czy szwy są właściwie zszyte, jak wyglądają podszewki, jak są wszyte guziki czy pozostałe detale.[/one-half]

[clear]

Zobacz najmodniejsze propozycje marek premium w ANSWEAR.com:

botki

  1. Clarks 2. Emu 3. Tommy Hilfiger

kurtki

 1. G-Star Raw 2. Pepe Jeans 3. Diesel

jeansy

 1. Guess Jeans 2. Scotch and Soda 3. Calvin Klein Jeans

Przeczytaj więcej artykułów w ANSWEAR.com:

Jak nosić sneakersy do pracy?>>

Jak nosić kozaki powyżej kolana?>>

Jak nosić „zniszczone” jeansy?>>

Akcje specjalne

  • W dobie koronawirusa oczy wszystkich zwrócone sa na największego z przeciwników, który próbuje podciąć nam skrzydła. Tak jak i inne firmy, również nasza firma stanęła do tej nierównej walki, w której wspierali nas nasi klienci. Jednakże, oprócz działań związanych z Covid -19, nieustannie prowadzimy inne projekty, które zapoczątkowaliśmy w latach poprzednich związane z próbą pomocy tym, którzy nieraz nie mają dostatecznie dużo siły, by o nią poprosić.

  • maseczki dla szpitali

    Rozprzestrzeniająca się pandemia koronawirusa wywołującego chorobę COVID-19 postawiła w stan gotowości polską służbę zdrowia, która zmaga się z niedoborem środków ochronnych, nie tylko na oddziałach zakaźnych. Dlatego wraz z marką MEDICINE Everyday Therapy postanowiliśmy uszyć i przekazać do krakowskich szpitali 20 tysięcy jednorazowych maseczek sanitarnych. Poznaj szczegóły naszej niezwykłej akcji!

  • blik

    Lubisz szybko i wygodnie płacić za swoje zakupy? Na answear.com wprowadziliśmy nowy rodzaj sposobu płatności – BLIK oraz specjalną promocję dla naszych fanów. Sprawdź szczegóły!

Video

#WeAreTheAnswear