Przeczytasz w 2 min 21 paź 2019

Encyklopedia marek: 47 Brand

tekst: Justyna M.
Przeczytasz w 2 min

Jesteś zapalonym kibicem, jak i trendsetterem? Mamy dla Ciebie modny kompromis – poznaj 47 Brand, czyli kultową amerykańską markę, której produkty będziesz nosić z przyjemnością!

47 Brand to marka z długą  i interesującą historią – jej nazwa wskazuję na datę powstania, czyli rok 1947. Wszystko zaczęło się od dwóch braci, założycieli brandu. Henry i Arthur d”Angelo urodzili się we Włoszech, jednak w wieku 12 lat wyemigrowali do Stanów Zjednoczonych. W nowym miejscu zachwycił ich sport, sposób organizowania i przeżywania kolejnych sportowych wydarzeń. Zaczęli więc sprzedawać sportowe pamiątki. Początkowo firma nazywała się Twins Enterprise i z roku na rok zyskiwała coraz większą popularność – do jej asortymentu dołączały kolejne drużyny, których logiem sygnowane były czapki, koszulki oraz inne drobne akcesoria. W 2010 r. marka zmieniła swoją nazwę na 47 Brand.

Zobacz ofertę 47 Brand na answear.com >>>

Co znajdziemy w ofercie 47 Brand?

Przez kilkadziesiąt lat swojego istnienia, 47 Brand wyrobiła sobie pozycję lidera w branży i współpracowała z wieloma cenionymi drużynami. Obecnie posiada licencję na tworzenie pamiątek sygnowanych logo i nazwą National Basketball Association, National Hockey League, Major League Lacrosse czy Major League Basketball. W 2014 r. 47 Brand została oficjalnym partnerem 4 drużyn Cape Cod Baseball League, a w 2015 r. zaczęła współpracować z ligą baseballu MLB.

Co roku przybywa fanów niepowtarzalnego stylu inspirowanego światem baseballu. 47 Brand oferuje czapki z daszkiem z logo zespołów reprezentujących amerykańskie ligi czy uniwersyteckich drużyn. Oprócz nakryć głowy, fani brandu mogą ubrać się od stóp do głów w casualowe bluzy  i T-shirty. Różnorodność kolorów i wzorów, a także kultowych projektów, zachwyci każdego zwolennika sportowego stylu życia.

Przeczytaj więcej artykułów na ANSWEAR.com:

Najmodniejsze stylizacje na jesień 2019 >>>

Najmodniejsze czapki i kapelusze na jesień 2019 >>>

Jak ćwiczyć jesienią? >>>

Nie znalazłaś tego, czego szukałaś? Napisz do nas na doradca@answear.com i skorzystaj z darmowych porad stylisty, który pomoże Ci w doborze produktów.

Przeczytaj inne artykuły