Przeczytasz w 3 min 04 kwi 2021

Encyklopedia marek: Hoff

tekst: Izabela C.
buty hoff
Przeczytasz w 3 min

Choć istnieje od 5 lat, już zdołała podbić serca sneakersomaniaków! Kosmopolityczna marka Hoff zaprasza Cię po inspirującej podróży śladem najbardziej kultowych miejsc – odkryj jej buty, dzięki którym spełnisz swoje marzenia o podróży dokonał świata!

Hiszpańska marka Hoff powstała w 2016 r. i początkowo oferowała buty wyłącznie dla kobiet. Jednak po pierwszych udanych projektach i apelach wielu fanów rozszerzyła swoją ofertę także o sneakersy męskie. Dziś może pochwalić się ponad ćwiercią miliona sprzedanych butów w ponad 70 krajach, ekskluzywnym butikiem w Madrycie oraz spektakularnymi kolekcjami i działaniami charytatywnymi.


Kup buty Hoff na answear.com

Nowe kolekcje Hoff

W swoich kolekcjach  Hoff inspiruje się całym światem (nie bez powodu marka komunikuje się na Instagramie hasłem #TheCitizensoftheWorld). W najnowszych propozycjach brandu znajdziemy więc buty, które czerpią z najbardziej kultowych i charakterystycznych miejsc na naszej planecie. Kolekcje City, District oraz Avenue zostały zainspirowane najbardziej znanymi miastami świata, ich charakterystycznym krajobrazem i niepowtarzalnym klimatem. Układ kolorów, kształt, sznurowadła oraz nadruk na podeszwie mają przywodzić nam na myśl konkretne miejscówki: w jednej chwili możesz przenieść się do Rzymu, Miami, spędzić wieczór nad Tamizą lub zapuścić się do Soho.  To nie jedyne nowości – linie River oraz Art w swoim koncepcie sięgają do najbardziej rozpoznawalnych rzek świata czy muzeów. Gotowi na zwiedzanie petersburskiego Ermitażu?

Nie tylko buty – jak działa Hoff?

Hoff nie zajmuje się wyłącznie produkcją modnych sneakersów – niezależnie od działań kreatywnych, marka zajmuje się szeroko rozumianą charytatywnością, reagując na bieżące potrzeby ludzi i świata. Przykładowo, Hoff wybudował studnię w Malawi, dzięki czemu 100 mieszkańców wioski zyskało dostęp do wody pitnej. Brand przekazał też 8000 euro na badania nad szczepionką przeciwko koronawirusowi, a wolontariuszom pomagających w madryckim szpitalu La Paz podarował tenisówki. Hoff aktywnie udziela się w AECC – hiszpańskich stowarzyszeniu walczącym z rakiem, sfinansował również film dokumentalny opwiadający o zespole Williamsa (rzadkiej genetycznej chorobie).

Jakie buty do sukienki w kwiaty? Zobacz najmodniejsze połączenia tego sezonu! >>>

Sneakers Store – Twoje najmodniejsze sportowe buty są tutaj! >>>

Modne torebki damskie na wiosnę 2021 >>>

Nie znalazłaś tego, czego szukałaś? Napisz do nas na doradca@answear.com i skorzystaj z darmowych porad stylisty, który pomoże Ci w doborze produktów

Przeczytaj inne artykuły