Przeczytasz w 3 min 06 kwi 2021

The North Face zdobywa szczyty wspólnie z Tobą!

tekst: Justyna M.
the north face kolekcja
Przeczytasz w 3 min

Nigdy nie przestawaj działać, nie bój się zdobywać kolejnych szczytów i wytyczać nowych ścieżek.  Z nową kolekcją The North Face nie musisz się martwić komfortem – reszta zależy już tylko od Ciebie. 

Kobiety na całym świecie nieustannie przesuwają granice i zdobywają kolejne szczyty (nie tylko te górskie). Mają odwagę być sobą, przecierają nowe szlaki, ale przede wszystkim inspirują. Dlatego The North Face nie tylko wspiera każdą z nich – marka pragnie nagłaśniać działalność tych osób, które łamią schematy i przezwyciężają status quo. Niezwykłe postaci, ich historie, osiągnięcia, podejście do życia staje sie przykładem dla innych, motywuje i skłania do własnych działań. Przecież i Ty możesz zawalczyć o siebie! Nigdy nie przestawaj działać – odkrywaj, wytyczaj nowe ścieżki, sięgaj wyżej i bądź dumna ze swoich osiągnięć.

Kolekcja Mountain Athletics – dla kobiet, które chcą przenosić góry

Jeśli widzisz przeszkodę, pokonaj ją! Wspinaj się po ścianach z myślą, że wytyczasz ścieżki także dla tych, którzy będą kolejni – właśnie taka idea przyświecała stworzeniu kolekcji Mountain Athletics. Twarzą kampanii promującej najnowsze propozycje The North Face została Ashima Shirakashi, która o zdobywaniu szczytów wie bardzo dużo. Ashima jest amerykańską wspinaczką sportową, specjalizującą się zwłaszcza w konkurencjach boulderingu i prowadzeniu. 20-latka zdążyła zdobyć już tytuł Mistrzyni Ameryki, zgarnąć medale na Mistrzostwach Świata w Ekwadorze czy wystąpić w wielu prestiżowych konkursach wspinaczkowych. Do sukcesów doprowadził ją nie tylko talent, ale przede wszystkim ciężka praca, wytrwałość i pasja.

„Mam nadzieję, że uda nam się znieść bariery związane z wejściem do świata wspinaczki i rozpowszechnić ją wśród większej liczby osób.”

Ashima Shiraishi

Co znajdziemy w kolekcji Mountain Athletics? The North Face, który ma wieloletnie doświadczenie w produkcji odzieży oraz ekwipunku wspinaczkowego i wysokogórskiego, proponuje Ci wygodne ubrania dopasowujące się do każdego Twojego ruchu. W osiąganiu celów pomogą Ci koszulki, bluzy, kurtki, legginsy i sportowe spodnie wykonane z miękkich i przyjemnych w dotyku tkanin i dzianin. Część kolekcji została wykonana z wykorzystaniem technologii FlashDry™, w której szybkoschnący materiał umożliwia odprowadzanie wilgoci z dala od skóry. Dzięki temu każdy trening możesz odbyć w komfortowych warunkach.


Odkryj kolekcje The North Face


Wspinaj się po ścianach wiedząc, że wytyczasz ścieżki także dla tych, którzy będą kolejni!

Trekking zimą – stylowy i ciepły strój na górskie wyprawy >>>

Masz formę! Skompletuj swój sportowy outfit na wiosnę >>>

Outdoor dla każdego, czyli ubrania i dodatki na niesprzyjające warunki >>>

Nie znalazłaś tego, czego szukałaś? Napisz do nas na doradca@answear.com i skorzystaj z darmowych porad stylisty, który pomoże Ci w doborze produktów

Przeczytaj inne artykuły