gładkie stylizacje

Gładkie stylizacje BABYLISS & ANSWEAR

Justyna M.
|
21 czerwca 2021
|
Przeczytasz w 3 min
Przeczytasz w 3 min
Przeczytasz w 3 min

Już 28 czerwca będziesz mogła wziąć udział w wyjątkowym projekcie organizowanym przez Answear i BaByliss. Dołącz do nas i wspólnie z zaproszonymi stylistami: Malwiną Wędzikowską i Dawidem Krynickim stwórz gładką stylizację. To naprawdę proste!

Spędź cały dzień z profesjonalnymi stylistamiKto z nas nie marzy o spotkaniu z ekspertami ze świata mody? Teraz możesz spędzić z nimi cały dzień, poznać tajniki tworzenia modnej stylizacji i raz na zawsze rozwiać wszystkie swoje wątpliwości dotyczące ubrań i fryzur. Gładkie stylizacje z BaByliss & Answear są możliwe! Przekonasz się o tym już 28 czerwca – przez cały będziesz mogła korzystać z doświadczenia Malwiny Wędzikowskiej i Dawida Krynickiego, którzy przygotowali dla Ciebie sporo porad i wskazówek Natomiast o godzinie 17:00 połączysz się z nimi podczas live’a na Instagramie.

gładkie stylizacje

W czasie relacji na żywo na naszym Instagramie eksperci odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania dotyczące stylizacji włosów i modowych zagadnień. A doświadczenie mają spore! Malwina jest profesjonalną stylistką i kostiumografką, która pracowała już przy wielu produkcjach telewizyjnych, a z jej porad korzystają gwiazdy polskiego show-businessu. Dawid od wielu lat z pasją zajmuje się fryzjerstwem – jako profesjonalny stylista fryzur i właściciel salonu w centrum Warszawy, wie wszystko o pielęgnacji włosów. Nie możesz przegapić takiej okazji, zwłaszcza, ze podczas spotkania czekają także na Ciebie liczne niespodzianki. 28 czerwca zaznacz w swoim kalendarzu na czerwono i regularnie zaglądaj na nasz Instagram – przez cały dzień Dawid i Malwina będą zdradzać tajniki udanej stylizacji, testować produkty BaByliss i opowiadać o aktualnych trendach w modzie i świecie fryzjerstwa. A przy okazji przygotuję dla Ciebie kilka niespodzianek!Poznaj sekrety idealnej fryzury dzięki produktom Babyliss

Świetny wygląd to nie tylko zasługa dobranych ubrań i umiejętnego ich łączenia (o czym zresztą opowie Ci Malwina). To także dopracowana fryzura. Oczywiście, nie musisz spędzać pół dnia, aby tworzyć misterne koki i loki – naturalny look jest przecież w cenie. Jak na co dzień układać swoje włosy i unikać bad hair day? Oprócz dobranej pielęgnacji pomoże Ci technologia i najnowsze rozwiązania, które wykorzystuje BaByliss. Pożegnaj się z puszącymi włosami, powitaj luksusową gładkość i satynowy połysk.

babyliss

Najnowsza linia Hydro Fusion BaByliss zapobiega puszeniu się włosów – wszystko to za sprawą podwójnego systemu jonizacji Advanced Plasma Technology. Dodatnie i ujemne jony uwalniane podczas suszenia zamykają otoczki włosów. W efekcie możesz cieszyć się gładkimi, jedwabistymi kosmykami, które wyglądają na zdrowsze i bardziej odżywione. Idealną fryzurę ułożysz za pomocą suszarki oraz suszarko-lokówki z linii Hydro Fusion.  Suszarka do włosów D773DE BaByliss Hydro Fusion wyposażona jest w wydajny silnik o dużej mocy, a zaawansowana technologia przepływu powietrza umożliwia szybkie suszenie. Miękkie loki i większą objętość pomoże Ci uzyskać obrotowa suszarko-lokówka S773E Hydro Fusion Big Hair.


Czy można uniknąć puszenia włosów? Czy produkty BaByliss naprawdę działają? Koniecznie zajrzyj na nasz live 28 czerwca – Dawid przetestuje wszystkie urządzenia i sprawdzi, jak spisuje się technologia plazmowo-jonowa. Przy okazji przekonasz się, jakie fryzury możesz wyczarować za pomocą suszarki oraz suszarko-lokówki BaByliss!

Do zobaczenia! Dawid i Malwina już nie mogą się doczekać wspólnego spotkania z Tobą!