Przeczytasz w 3 min 13 sty 2023

In women we trust – o sile zaufania

tekst: Justyna M.
Przeczytasz w 3 min

Silna kobieta kocha i wybacza, odchodzi i pozwala odejść, zaczyna od nowa i nigdy się nie poddaje… bez względu na to, czego doświadcza w swoim życiu. Ufa i jest kobietą, której inne mogą zaufać. 

Wszystko jest kwestią zaufania

Przy okazji premiery nowej kolekcji Answear.LAB porozmawiajmy o zaufaniu – integralnej części każdej udanej, szczęśliwej i satysfakcjonującej relacji, zarówno tej zawodowej, jak i osobistej. Zaufanie jest jak tlen, konieczny do utrzymania płomienia relacji. Bez niego szybko gaśnie, pozostawiając popiół rozczarowań, smutku i wzajemnych pretensji.

Z zaufaniem wiąże się odwaga – także mówienia wprost tego, co leży Ci na sercu czy wyciągania pokojowej dłoni do osób, które Cię obraziły, zraniły lub rozczarowały. Nie zapominajmy tez o empatii, dzięki której możesz docenić inne osoby, okazać im szacunek i uznanie, wreszcie, podnieść na duchu.

Czy można Ci zaufać?

Zaufaniem obdarza się osobę, której się wierzy i na którą można liczyć, dlatego bądź kobietą, której inne kobiety mogą zaufać! Uczciwą, odważną, pełną nadziei, docenianą i lubianą,  która jest dumna ze swojego życia i może się określić mianem “kobiety sukcesu. To właśnie za takimi jak Ty stoi plemię lojalnych kobiet. Nie hejterek, nie dźgających w plecy zazdrośnic, ani osób rzucających po ciuchu kalumnie. Wspólnie, połączone jedną z najcenniejszych więzi – więzią zaufania i wsparcia, możecie osiągnąć naprawdę wiele!

Kolekcja pełna zaufania

“In women we trust” brzmi nazwa najnowszej kolekcji Answear.LAB przepełnionej mocą ufności, empatii i wzajemnego wsparcia. Graficzne czarno-białe printy kontrastują z energetycznymi odcieniami czerwieni i pomarańczowego. Niekonwencjonalne połączenia i warstwowe stylizacje pomogą Ci żywiołowo wkroczyć w nowy rok, by rozpocząć kolejny rozdział Twojego życia w którym zaufanie gra pierwsze skrzypce.Przeczytaj inne artykuły