Przeczytasz w 3 min 06 lut 2023

Z miłości do szczegółów – NEONAIL x Answear.LAB

tekst: Barbara R.
Przeczytasz w 3 min

Kultowa marka lakierów do paznokci i brand stworzony przez kobiety dla kobiet w wyjątkowej walentynkowej współpracy! Od koloru paznokci po wybór kreacji – Twój look, Twoje zasady, Twoja satysfakcja.  Powiedz sobie „kocham” i pozwól się docenić. W najmniejszym szczególe.

Paznokciami wystukujesz rytm, odliczając dni do walentynek? Nie musisz czekać, żeby powiedzieć sobie „Kocham”. Zrób to już dziś, doceniając siebie w każdym szczególe. Jesteś przecież wyjątkowa i zasługujesz na słowo pochwały, A nawet dwa!

Od ogółu do szczegółu – co składa się na Twój wizerunek?

Czy wiesz, że podejmując różne decyzje związane ze swoim wyglądem i budowaniem wizerunku, możesz podbić świat? Siła tkwi w Tobie, jednak warto ją uwolnić i pokazać światu – także wizualnie. Zachowanie, mimika, sposób mówienia, ruchy, fasony ubrań, fryzura i makijaż, nawet kolor paznokci – wszystko składa się na Twój wyjątkowy wizerunek. Możesz go dopracować na własnych zasadach, czerpiąc inspiracje z otaczającego świata, wzorując się na kobiecych autorytetach lub postępując tak, jak podpowiada Ci serce i rozum. Podczas pracowania nad własnych lookiem pamiętaj o jego wszystkich aspektach. Paznokcie mogą stać się kropką nad “i” udanej stylizacji, choć ubranie i biżuteria są równie ważne. Za pośrednictwem każdego z tych elementów możesz pokazywać światu to, co czujesz, jaka jesteś, o co walczysz i jakimi wartościami kierujesz się w życiu.

Answear.LAB x NEONAIL

Podczas pracy nad swoim wizerunkiem być może nie będziesz sobie szczędzić słów krytyki. Cóż, zwykle łatwiej mam dostrzegać wady niż zalety, obawiając się popaść w samouwielbienie. Tymczasem nadchodzące walentynki niech staną się okazją do okazania sobie odrobiny miłości. Doceń siebie, swoją wyjątkowość, swój styl. Do tego zresztą inspirują Cię Answear.LAB i NEONAIL. Już za moment zaprosimy Cię do pewnego ekscytującego projektu. Tymczasem możesz zastanowić się, z jakich elementów stworzyłabyś swój walentynkowy look. Nie zapomnij nawet o najmniejszych detalach.Walentynkowy konkurs Answear.LAB x NEONAIL

Idealna stylizacja, to pełna stylizacja! Jak za jej pomocą wyrazić swoją siłę? Wejdź na Instagram Answear.LAB i opisz swój idealny, walentynkowy look silnej kobiety – nie zapomnij o dobraniu odpowiedniego koloru lakieru do paznokci, który podkreśli charakter stylizacji. Inspiracji możesz szukać wśród kolekcji Answear.LAB. Najlepsze 3 komentarze zostaną nagrodzone voucherami do answear.com i NEONAIL oraz zestawami upominkowymi. Czas start – konkurs trwa do 13 lutego 2023.Przeczytaj inne artykuły