Determined to rise – determinacja to Twoje drugie imię!

Justyna M.
|
07 lutego 2023
|
Przeczytasz w 2 min
Przeczytasz w 2 min
Przeczytasz w 2 min

Na tym świecie nie ma siły równej zdeterminowanej kobiecie! W najnowszej kapsule „Determined to rise” marka Answear.LAB oddaje hołd wszystkim kobietom, które mimo upadków i licznych przeciwności losu, wciąż podnoszą się i idą dalej!

Ile jesteś w stanie zrobić, żeby sięgnąć po swoje marzenia? Droga do upragnionego celu wiedzie przez kręte zaułki zwątpienia i momenty upadku. Poddasz się i odpuścisz? A może strzepniesz pył i pewnym krokiem ruszysz dalej, odebrać to, co Twoje?

Zdeterminowana kobieta nigdy się nie poddaje

Zbyt pewna siebie, by mieć wątpliwości, zbyt optymistyczna, by się bać, i zbyt zdeterminowana, by zostać pokonaną – to właśnie Ty. Bez względu na to, kim jesteś, skąd pochodzisz i jaki tryb życia prowadzisz, nie ominą Cię chwile strachu, przygnębienia czy poczucia beznadziejności. Wszyscy tego doświadczamy. Czasem jedynym pragnieniem jest zaszyć się gdzieś głęboko, zniknąć, rzucić wszystko i wyjechać w przysłowiowe Bieszczady. Takie uczucia są ok, ale tylko na chwilę – by nabrać dystansu i pozwolić sobie na długi rozbieg do właściwego działania. Ważne, by nie tkwić w marazmie. Chcesz czerpać radość z życia? Nie możesz sobie pozwolić, aby trudne doświadczenia Cię złamały i zdominowały, nie możesz się poddać.

Twoja przyjaciółka determinacja

To ona nadaje Ci właściwe tempo, pcha Cię do przodu, pomaga rozwijać się pomimo trudności, niepowodzeń i rozmaitych przeszkód, na jakie natrafiasz w drodze do celu. Determinacja, niczym najlepsza przyjaciółka, odsuwa Cię od pokus, które mogłyby Ci przeszkodzić, dodaje otuchy, motywuje.

Nie istnieje większa siła niż kobieta zdeterminowana, by powstać. Rób swoje! Uwolnij lęki, wykorzystaj talenty, zaufaj intuicji, nie zapominając o logice. Dopinguje Cię w tym Answear.LAB. Odkryj kolekcję “Determined to rise” dedykowaną tym, które nieustannie walczą.