boss nowości

Jakość na pierwszym miejscu. Poznaj markę BOSS

Justyna M.
|
01 czerwca 2021
|
Przeczytasz w 3 min
Przeczytasz w 3 min
Przeczytasz w 3 min

Kultowa i luksusowa marka jest już na Answear! Boss  opiera się na jakości, wyrafinowaniu i odpowiedzialnej produkcji – sprawdź, jakie ubrania i akcesoria na różne okazje oferuje ten brand, a potem dodaj charakteru swojej stylizacji.

Historia marki Boss

Tradycja marki liczy prawie 100 lat! Powstały w 1924 r., aż do lat 90. brand skupiał się przede wszystkim na asortymencie męskim. Sławę przyniosły mu świetnie skrojone garnitury, a kolejne działania, m.in. współpraca z gwiazdami Formuły 1 pomogły zdobyć rozgłos i sympatię fanów na całym świecie. U szczytu swojje popularności produkty Boss nosił Sylvester Stallone i inne gwiazdy kina i show-businessu. Dziś marka tworzy kolekcje damskie, męskie i dziecięce, a w jej aosrtymencie znajdziemy zarówno propozycje sportowe, jak i eleganckie czy casualowe. Oprócz ubrań, tworzy także perfumy, kosmetyki i dodatki.Boss – jakość i ponadczasowa elegancja.

W swoich kolekcjach Boss stawia na jakość i klasykę w nowoczesnym wydaniu. Uniwersalne fasony podkreślające sylwetkę, szeroka paleta kolorów i doskonała jakość szycia sprawiają, że wybór Boss jest dobrą inwestycją w Twojej szafie. Brand stara się także, aby jego produkty powstawały w duchu odpowiedzialnej mody. W najnowszych prozycjach Boss znajdziemy więc starannie wyselekcjonowane materiały przyjazne środowisku. Obok organicznej bawełny pojawiają się niefarbowane tkaniny o zachwycającej, surowej strukturze, a także certyfikowana wełna, pozyskiwana i przetwarzana w etyczny sposób.