muuv

Ubrania MUUV. – sportowy szyk kobiecym okiem

Justyna M. - 29/05/21

Tę polską markę koniecznie musisz znać! Istniejąca od 2015 r . MUUV. łączy wygodę, piękny look i zawsze aktualne trendy. Odkryj wyjątkowość kolekcji brandu stworzonego przez 2 przyjaciółki!

Nie zawsze mamy czas na tworzenie przesadnych stylizacji – czasem chcemy w kilka chwil, z pomocą prostych elementów dobrze wyglądać i świetnie się czuć. Naprzeciw takim marzeniom wychodzi polska marka MUUV., która od kilku lat tworzy wygodne, minimalistyczne ubrania pełne kobiecości.Marka zrodzona z przyjaźni

Wszystko zaczęło się 6 la temu… MUUV. powstał z potrzeby serca dwóch przyjaciółek, które niezadowolone ofertą ówczesnych marek, postanowiły stworzyć coś własnego, co w 100% spełni ich wymagania. Początkowo brand celował w kostiumy kąpielowe i stroje sportowe, a w kolekcjach dominowała czerń. Ubrania miały być zarówno praktyczne, jak i piękne, uszyte z dobrej jakości materiałów, o ponadczasowych fasonach. Idea ta pozostała niezmienna, choć z czasem oferta znacznie się poszerzyła – dziś z metką MUUV. powstają także sukienki, bluzy, okrycia wierzchnie, bielizna, a nawet akcesoria.

MUUV. – marka dla kobiet, które nie stoją w miejscu

MUUV tworzy ubrania dla kobiet, które są w ciągłym ruchu: odkrywają, podróżują, rozwijają się, są żądne wrażeń i otwarte na zmiany. Dlatego komfort zajmuje czołową pozycję we wszystkich kolekcjach marki – ubrania muszą być wygodne, nie krępować ruchów i umożliwiać Ci szereg codziennych i okazjonalnych aktywności. Sukienki, dresowe komplety, bluzy, longsleevy możesz nosić na co dzień, jak w podróży, na plaży i w samym centrum metropolii. Minimalistyczne, luźne kroje, stonowana kolorystyka oparta na odcieniach czerni, szarości, bieli oraz zaskakujące detale, jak wycięcia i piękne dekolty sprawiają, że propozycje MUUV. są wyjątkowe i warte uwagi.

Akcje specjalne

answear.LAB

  • ethical wardrobe kolekcja

    8 czerwca obchodzimy Światowy Dzień Oceanów – to właśnie dziś marka answear.LAB pragnie Ci przypomnieć o sile wyborów, które oddziałują nie tylko na nasze życie, ale również na otoczenie, a ich konsekwencję mogą sięgać daleko w przyszłość. Właśnie rusza projekt Ethical Wardrobe, który jest obietnicą złożoną planecie. Zobacz otwierającą go limitowaną kolekcję sygnowana przez Paulinę Krupińską!

  • etyczna moda

    To, co znajduje się w Twojej garderobie, ma ogromne znaczenie nie tylko dla Ciebie, ale również dla naszej planety. Przekonaj się, jak w bardziej zrównoważony i etyczny sposób podchodzić do odzieżowych zakupów. Na jakie ubrania stawiać, aby przyczynić się do poprawy stanu środowiska?

#WeAreTheAnswear