konkurs fotograficzny

Lifespiration Starts Here! Weź udział w naszym konkursie i spełnij swoje marzenia

Justyna M.
|
06 października 2021
|
Przeczytasz w 3 min
Przeczytasz w 3 min
Przeczytasz w 3 min

Inspiruj i czerp inspirację od innych! Ruszamy z międzynarodowym konkursem fotograficznym – Lifespiration starts here, w którym czekają na Ciebie atrajcyjne nagrody, ale przede wszystkim – wspaniałe przeżycia. 

Chcemy być bliżej naszych klientów i fanów, czyli Ciebie! Chcemy zobaczyć, co dodaje Ci skrzydeł w codziennym życiu. Czekamy na ujęcia Twoich pięknych chwil, zdarzeń, miejc. Pokaż nam, skąd czerpiesz swoje inspiracje, odkryj nowe możliwości, jakie czekają na Ciebie w domu, pracy, na łonie natury, w samotności i w gronie znajomych…

Lifespiration starts here!

Jak wziąć udział w konkursie?

To proste! Aby wziąć udział w konkursie wystarczy zrobić zdjęcie lub nakręcić video, na którym pokażesz, co Cię  inspiruje i motywuje do działania. Potem wrzuć swoją pracę na Instagram (Twój profil musi być publiczny), dodaj hasztag #lifespirationstartshere oraz oznacz @answear w poście. Zwycięzcę wyłoni międzynarodowe jury, które spośród prawidłowo oznaczonych fotografii i filmów, wybierze te, które ich zdaniem, będą najbardziej inspirujące. A jest o co walczyć! Nagroda główna to 5000 zł na spełnienie swoich marzeń. Przygotowaliśmy też wyróżnienia, czyli bony na zakupy w Answear.com. Na Twoje zdjęcia i video czekamy do 30 listopada 2021 r. Na konkurs możesz nadesłać tyle prac, ile tylko zechcesz!

Inspiruj się od najlepszych – poznaj jury i ambasadorki konkursu

W jury znalazły się ekspertki, wyjątkowe kobiety, pełne pasji, realizujące się na różnych płaszczyznach. Wśród nich:  Polina Nenia – dziennikarka i gwiazda ukraińskiej telewizji, która na co dzień walczy o prawa kobiet, Simona Dyankova – kapitan narodowej drużyny gimnastycznej Bułgarii, Agata Stankiewicz – cukiernicza life-hackerka, finalistka „Bake Off Ale Ciacho” i autorka książek pełnych słodkich wypieków oraz Urszula Sulej-Cholewa – Art Director Answear.com, energetyczne dynamo napędzane dewizą: mów głośniej, bądź odważny, kreuj rzeczywistość.

Spragniona dodatkowych inspiracji? Znajdziesz je na profilach naszych ambasadorek. Są to nie tylko influencerki, ale również podróżniczki i aktywistki, które wybrały własną, często nieoczywistą drogę, by realizować swoje pasje.

Zainspiruj się!