MAIÔ Paris: Kostiumy kąpielowe na każdą okazję

Sara
|
25 października 2023
|
Przeczytasz w 3 min
Przeczytasz w 3 min
Przeczytasz w 3 min

Odważne projekty, które zmieniają postrzeganie kostiumu kąpielowego – z tego słynie właśnie marka MAIÔ Paris. Stroje i ubrania na plażę są uniwersalne, jakościowe i praktyczne. Do tego doskonale podkreślają pewność siebie. – Chcę, żeby kobiety czuły się w moich ubraniach komfortowo i elegancko – podkreśla właścicielka marki Sophie Gabison.

MAIÔ Paris jest niezależną paryską marką oferującą wysokiej klasy stroje kąpielowe dla kobiet. To symbol francuskiej elegancji, który łączy innowacyjny design z wysokiej jakości tkaninami oraz doskonałym rzemiosłem. Każdy model projektowany jest w Paryżu i produkowany w Portugalii z certyfikowanych, przyjemnych w dotyku materiałów pozyskiwanych od lokalnych dostawców.

Jak o najnowszej kolekcji brandu opowiada jego twórczyni, Sophie Gabison?

MAIÔ Paris to hołd dla kobiecości

Wyjątkowe podejście do projektowania strojów kąpielowych zainicjowała właścicielka marki  – Sophie Gabison. – Chciałam zrobić coś innego niż wszyscy. Coś spektakularnego, ale jednocześnie eleganckiego – mówi.

Stroje kąpielowe  MAIÔ Paris można nosić zarówno w ciągu dnia, jak i wieczorem, łącząc je z eleganckimi kreacjami. – Kostiumy produkowane są z francuskich, bardzo rozciągliwych materiałów. Są niezwykle wygodne i sprawdzają się jako podstawa stylizacji na każdą okazję. Nowa kolekcja marki ma w sobie niewymuszoną klasę i jest hołdem dla kobiecości – dodaje Gabison.

– Pragnę, żeby kobiety czuły się w moich ubraniach komfortowo i elegancko – podkreśla właścicielka marki Sophie Gabison. Po czym dodaje, że tworzona przez nią moda ma wzmacniać kobiety i dodawać im codziennej odwagi. – Sądzę, że powinniśmy wrócić do podstaw mody, pozwolić kobietom poczuć się pięknie, błyszczeć na plaży w ciągu dnia, ale także nocą, w ulubionych stylizacjach – podsumowuje twórczyni marki.

Marka inna niż wszystkie

– Bardzo podoba mi się uniwersalny sposób patrzenia MAIÔ Paris na strój kąpielowy. Materiał jest wysokiej jakości, więc można go bez problemu zestawić ze spodniami, letnimi spodenkami czy eleganckimi spódnicami – mówi Diana Dudlińska, Social Media Specialist w Answear.com.

Diana podkreśla, że możliwości stylizacyjnych strojów od MAIÔ Paris jest bardzo wiele – Tym bardziej że marka ma rozbudowaną paletę kolorów – do bieli, przez beże i róż, aż po zieleń i czerń. Oglądając stroje kąpielowe, czułam, że mogłabym ubrać je do biura jako element stylizacji, a potem wybrać się nad ocean, zrzucić to, co mam na wierzchu i wskoczyć do wody – dodaje.

Różnorodność jest dla MAIÔ Paris kluczowa podczas tworzenia kolekcji. Ponadto marka stale poszerza asortyment. Pierwszymi projektami modowymi Sophie Gabison były wyłącznie stroje kąpielowe. – Teraz w ofercie MAIÔ Paris znajdziemy także marynarki, koszule, kimona czy kombinezony. To naprawdę świetne, że marka cały czas się rozwija i próbuje odpowiedzieć na wszystkie potrzeby klientów – podsumowuje Diana Dudlińska.