Przeczytasz w 2 min 18 paź 2022

Make Herstory – zostań bohaterką swojej opowieści

tekst: Barbara R.
Przeczytasz w 2 min

Twoja historia właśnie się pisze – stoisz w centrum jej wydarzeń, jako jej bohaterka, a zarazem autorka. Jak pokierujesz swoimi dalszymi losami?

Herstoria nie napisze się sama

Koniec wymówek, bierzemy się do pracy. A właściwie Ty. Nie czekaj na konkretny sygnał, na przyznanie Ci racji, przyjacielskie poklepanie po plecach czy specjalne pozwolenie. Weź sprawy w swoje ręce i działaj! W realizacji Twoich planów pomoże Ci intuicja, wsłuchanie się w siebie i swoje potrzeby – na pierwszym miejscu jesteś przecież TY!

Podejmij ryzyko i nie strać swojej szansy

Bez ryzyka nie ma zabawy – głosi popularne powiedzenie, a my je lekko sparafrazowałyśmy. Bez ryzyka trudno oczekiwać sukcesu. Czasem warto postawić wszystko na jedną kartę, pójść pod prąd, odważyć się na coś, czego do tej pory się obawiałaś. Lepiej pogodzić się z ryzykiem porażki, niż żałować, że się czegoś nie zrobiło. Historia jest przecież pełna śmiałych i odważnych bohaterów, którzy pokonując przeciwności jak kłody rzucane im pod nogi przez los, w końcu docierali do swego celu. A jaka będzie Twoja herstoria?


W Twoich staraniach zawsze będzie wspierać Cię Answear.LAB. Kolekcja Make Herstory przewrotnie skupia się na odwadze, ryzyku i szansach, jakie warto przyjmować w swoim życiu. To opowieść o bohaterkach, które mają siłę i ogrom chęci, by żyć na własnych zasadach, tworząc swoją własną herstorię.Przeczytaj inne artykuły