Przeczytasz w 2 min 30 wrz 2022

Nothing can stop me – przeszkody są po to, by je pokonać

tekst: Barbara R.
Przeczytasz w 2 min

Wykonałaś już pierwszy krok, teraz pora ruszyć dalej. Powiedz sobie „Nothing can stop me” i realizuj swoje marzenia!

Jesteś silna, odważna i pewna siebie – wykonałaś ten pierwszy, najważniejszy krok i postawiłaś siebie, swoje cele i pragnienia na pierwszym miejscu. Głośno mówisz o tym, czego chcesz i do czego dążysz. Teraz nadszedł czas na odważną realizację swojego planu. Na drodze do tego nic nie może Cię powstrzymać, zmusić do zmiany kursu czy zawrócenia.

Od planu do jego realizacji

Powiedziałaś „a”, musisz powiedzieć „be” – chyba, że chcesz poprzestać tylko na planach, marzeniach i założeniach. Nic nie dzieje się samoistnie, w Twoim życiu raczej nie pojawi się dobra wróżka, która automatycznie spełni wszystkie Twoje życzenia (lub trzy najważniejsze). Przed Tobą być może miesiące lub lata ciężkiej pracy, podczas których będziesz potrzebować ogromnych zapasów siły, cierpliwości i odwagi. Droga do zrealizowania Twoich założeń może nie być prosta, może nie podobać się innym… Trudno. Podążaj nią, bądź uparta i konsekwentna. Pierwsze efekty Twojej pracy napełnią Cię dumą i utwierdzą w przekonaniu, że obrałaś właściwy kierunek.

Nothing can stop me

W Twojej drodze zawsze będzie wspierać Cię Answear.LAB. Najnowsza kolekcja Nothing can stop me to opowieść o nieustannej potrzebie rozwoju, konsekwencji, systematyczności i odwadze, która pomaga spełniać marzenia.Przeczytaj inne artykuły