Przeczytasz w 2 min 19 wrz 2022

On my terms – sztuka niezależności

tekst: Zofia O.
Przeczytasz w 2 min

Cokolwiek robisz w życiu, rób to na własnych zasadach!

Życie? Tylko na własnych zasadach!

Życie jest zbyt krótkie, aby dostosowywać się do oczekiwań innych, dlatego działaj tylko na własnych warunkach. Bez kompromisów, z odwagą i pewnością siebie. Nie bój się stawiać granic, mówić „nie”, kiedy inni chcą usłyszeć od Ciebie „tak”. Tylko Ty jesteś Panią swojego życia i czasu – od Ciebie zależy, co będziesz robić, jaką drogą podążysz i jak wykorzystasz wszystkie okazje podarowane Ci przez los. Nie ma nic w złego w postępowaniu na własnych warunkach. Realizowanie swoich pragnień nie jest przejawem egoizmu tylko świadomym działaniem w zgodzie ze sobą. Nikt nie ma prawa Cię osądzać, oceniać, krytykować i decydować za Ciebie.

Twoja gra – Twoje reguły

Twoje życie podobne jest do autorskiej gry – Ty rozdajesz tu karty, ustalasz reguły, kary i nagrody. Wyznaczasz start i metę. Jednak, zanim zaczniesz, odpowiedz sobie na jedno ważne pytanie: czego tak naprawdę chcesz od życia? Otwórz się na siebie, swoje potrzeby, cele i marzenia. Oczywiście, mogą być one typowe, tradycyjne, jak i totalne abstrakcyjne. Nie istnieje przecież jedyna słuszna definicja życia na własnych zasadach. Niektóre kobiety upatrują w niej kierowanie się własnymi wartościami, inne rozumieją ją jako decydowanie za siebie, dla niektórych może to oznaczać po prostu niezależność. I to jest cudowne! Ważne, by w tej różnorodności odnaleźć swoje miejsce – swoją drogę, swoje zasady i wartości, wedle których będziesz podążać, czerpiąc z tego radość i satysfakcję.


W każdej Twojej decyzji będzie wspierać Cię Answear.LAB. Do boju dziewczyno! Kochaj, działaj i żyj – wyłącznie na własnych zasadach.Przeczytaj inne artykuły