Przeczytasz w 3 min 07 wrz 2018

Manifest Your Style – zobacz kulisy wyjątkowego spotu

tekst: Justyna M.
manifest your style
Przeczytasz w 3 min

Już za moment wkraczamy z wyjątkową limitowaną kolekcją Answear x Oskar Podolski! Zobacz kulisy powstawania spotu promocyjnego i drobny przedsmak kolekcji!

Rusza kolejny etap Manifest Your Style – wyjątkowej kampanii, w którą zaangażowana była społeczność Answear. Wiosną dostaliście niepowtarzalną szansę: współudział w tworzeniu limitowanej kolekcji Answear x Oskar Podolski. Teraz nadszedł czas na jej premierę. Zanim jednak to nastąpi (już za kilka dni!) mamy dla Was jej przedsmak i małą niespodziankę… Zdjęcia zza kulis spotu promującego  kolekcję Manifest Your Style.

Do udziału w video zaprosiliśmy zwyczajnie niezwyczajnych młodych ludzi, którzy inspirują swoimi pasjami, niebanalnym stylem życia i niezależnością. Znajdziemy wśród nich fanów tańca, skateboardu czy szybkiej jazdy:  redaktorkę naczelną magazynu Tattofest Dominikę; Gabriela – pasjonata motoryzacji i sportów ekstremalnych; lingwistkę Gosię, która nieustannie podróżuje; artystę i tatuatora Piotrka; fankę festiwali plenerowych i podróżniczkę Anię; fotografa mody Adama; instruktorkę jazdy na rolkach Aurelię; Radomira – górala z temperamentem, który czerpie z życia pełnymi garściami oraz Martę, która dla świata mody porzuciła pracę w korporacji.

Uczestnicy naszego spotu nie zwracają uwagi na stereotypy, nie liczą się z opinią innych, podążają za własnymi marzeniami i starają się je realizować. To właśnie dla takich osób kierujemy naszą kolekcję ubrań Manifest Your Style, które pozwalają manifestować nie tylko styl ubierania się, ale swój niepowtarzalny styl bycia. Premiera kolekcji już niebawem – jej przedsmak możecie zobaczyć na niezwykle klimatycznych  fotografiach z backstage’u.

 

Spot na potrzeby akcji kręcono w Krakowie – w nietypowych, oryginalnych miejscach, których nie znajdziecie w żadnym komercyjnym przewodniku po mieście. Za reżyserię odpowiada Piotr Sawicki,  produkcją zajęło się BDVStudio, a autorem zdjęć jest Yori Fabian Production House.

Przeczytaj więcej artykułów na ANSWEAR.com:

Answear x Oskar Podolski „Manifest Your Style”>>>

ANSWEAR x Oskar Podolski „Manifest your style” – wyniki konkursu >>>

W poszukiwaniu idealnego T-shirtu – oto 4 rzeczy, na jakie musisz zwrócić uwagę >>>

Przeczytaj inne artykuły