Przeczytasz w 3 min 23 gru 2020

Masz styl, masz klasę,  masz te ruchy – masz Answear!

tekst: Justyna M.
Przeczytasz w 3 min

Masz dość przeklikiwania się przez tysiące stron z modą online? Masz Answear!

Dosyć zadawania pytań, wahań, niepewności – nadchodzi odpowiedź, którą z pewnością dobrze znasz. Jeśli ubierasz się online, ale kochasz żyć offline, jesteśmy dla Ciebie. Właśnie teraz chcemy zaprezentować Ci naszą nową platformę komunikacji dedykowaną wszystkim ludziom, którzy chcą mieć Answear na swoje modowe poszukiwania. Jesteśmy dla ludzi w różnym wieku, tych młodszych i tych starszych, którzy pielęgnują w sobie „młodość ducha” i nie boją się łamać stereotypów, odrzucać schematów, korzystać z okazji i wykorzystywać tego, co przyniesie im los. Skupiamy się na przeżyciach i na radości, jaką niesie eksperymentowanie z modą. Kochamy indywidualizm, pielęgnujemy wolność wyboru i nie mamy nic przeciwko wyznaczaniu własnych trendów, zamiast podążania za cudzymi.

Zobacz pełną wersję naszego spotu, której nie znajdziesz w TV:


Masz Answear. Masz ubrania ze spotu


Masz styl, masz klasę

Nieważne, czy jest on odważny, czy zwyczajny. Nie oczekujemy, że będziesz wyglądać jak z żurnala. Wiemy, że Twoja wrodzona intuicja kieruje Cię tylko ku rzeczom, które pasują do Ciebie, odzwierciedlają Twój charakter i temperament.

Niezależnie od wieku, płci czy miejsca, w których aktualnie przebywasz. Dla nas zawsze jesteś cool!

masz klasę

Masz rozmach

Nie tylko w wydawaniu pieniędzy i kompletowaniu zakupowej listy… W swoim życiu kierujesz się pasją, kochasz to, co robisz i nie boisz się nowych wyzwań.

masz rozmach

Masz wybór

Zarówno w sprawach ważnych, jak i tych całkiem błahych. Możesz przecież być kim chcesz i robić to, co zechcesz – nie ograniczamy Twojej swobody i niezależności w podejmowaniu modowych decyzji, nie narzucamy jedynie słusznych trendów.

Masz luz lub Masz to w *****

Pomimo tysiąca rzeczy, które masz na swojej głowie, potrafisz się wyluzować i korzystać z życia. Nie zawsze obchodzi Cię zdanie innych, nie przejmujesz się ocenami i opiniami. Robisz to co lubisz, nosisz to, co lubisz i żyjesz, tak jak chcesz.

masz luz

Masz te ruchy

Mogą być przemyślane, jak i całkiem spontaniczne, ryzykowne, jak i bezpieczne. Masz pełną swobodę w tym, co robisz i nosisz, a my możemy temu tylko kibicować.

masz te ruchy

Masz szybko

Nawet tego samego dnia, jeśli mieszkasz w jednym z największych polskich miast. W ANSWEAR gwarantujemy Ci szybką dostawę nawet w 24 godziny.

masz szybko

Masz klub

I to nie byle jaki! Dzięki darmowemu członkostwu w  Answear Club możesz liczyć na atrakcyjne zniżki na kolejne zakupy.

answear club

Informacja o kampanii

Spot w reżyserii Łukasza Zabłockiego powstał na taśmie 35 mm, dzięki czemu całość zyskała autentyczny charakter. Nasza kampania jest realizowana w 7 krajach (Polska, Czechy, Słowacja, Węgry, Rumunia i Bułgaria). Za strategię komunikacji i big idea kampanii odpowiada Feeders Agency, natomiast za produkcję Papaya Films.

masz answear

 

#Catch The Charity – dołącz do akcji charytatywnej i pomóż dzieciom z domu dziecka >>>

Wear&Share – czyli porządki w szafie słusznej sprawie. Nowy projekt ANSWEAR.COM. >>>

Nadchodzi KRÓL – limitowana kolekcja inspirowana serialem CANAL+ >>>

Nie znalazłaś tego, czego szukałaś? Napisz do nas na doradca@answear.com i skorzystaj z darmowych porad stylisty, który pomoże Ci w doborze produktów

Przeczytaj inne artykuły