4 żywioły w najnowszej męskiej kolekcji marki Karl Lagerfeld

Barbara R.
|
03 kwietnia 2022
|
Przeczytasz w 3 min
Przeczytasz w 3 min

Spis treści

Przeczytasz w 3 min

4 żywioły spotkały się w najnowszej kolekcji Karla Lagerfelda, by dodać Ci odwagi, otworzyć nowe możliwości i zainspirować, na nowy sezon. Przekoanj się, co w świecie męskich trendów piszczy!

Najnowsza kolekcja Karla Lagerfelda na wiosnę-lato22 celebruje radość życia, kreatywność i gotowość do zmian. Łącząc dobrze Ci znane DNA marki z paletą wibrujących kolorów i wyrazistych motywów, staje się idealną propozycją na nadchodzące ciepłe dni. Linia została zainpirowana 4 żywiołami: wodą, ogniem, ziemią i powietrzem, stanowiąc przepiękną odę do natury, przypominając o odwiecznym kole życia i nieustannej ewolucji – także tej modowej. Ziemia

Na wiosnę Karl Lagerfeld proponuje Ci ubrania utrzymane w odcieniach ziemi: piaskowym, khaki, z odrobiną zieleni i mocniejszymi akcentami turkusu i  fuksji. Naturalne materiały, jak bawełna organiczna, tworzą nowoczesne, “blokowe” sylwetki. Oprócz koloru, ważny jest tutaj print inspirowany naturą. Przewijają się więc pasy zebry oraz graficzny wzór moro, który gości zwłaszcza na szortach i odzieży wierzchniej.

Ogień

Kiedy sezon nagrzewa się do czerwoności, marka sięga po ulubione odcienie Karla, czyli biel i czerń, zmiksowane z terakotą, paloną sieną czy ognistą czerwienią. Całość nawiązuje do spalonej słońcem ziemi w promieniach zachodzącego słońca. Również tutaj nie brakuje materiałów pochodzących ze zrównoważonej produkcji, naturalnych i organicznych. Pojawiają się na nich roślinne i afrykańskie motywy, będące ukłonem w stronę bogactwa tamtej kultury.

Powietrze

Po fali upałów pragniemy ukojenia – przynoszą nam je kolejne propozycje marki Karl Lagerfeld, dzięki którym przeniesiesz się na piaszczystę plażę pod błękitnym niebiem, muskany chłodnym powiewem morskiej bryzy. Teraźniejszość miesza się tutaj z przeszłością, a przewodzi jej denim utrzymany w estetyce lat 80. Głębokie odcienie indygo rozmywane są przez jaśniejsze plamy błękitu, stopniowo przechodząc w stronę bieli. Relaks, świeżość, eteryczność powoli wyrażają tęsktnotę za rychło mającym przeminąć latem…