mickey mouse

Najsłynniejsza myszka świata powraca w inspirującej kolekcji! GAP x Mickey Mouse

Izabela C.
|
02 lutego 2022
|
Przeczytasz w 2 min
Przeczytasz w 2 min
Przeczytasz w 2 min

Wejdź do świata kultowych bohaterów Twojego dzieciństwa i wraz z nimi celebruj przyjaźń, która nie zna żadnych ograniczeń! Odkryj kolekcję GAP x Mickey Mouse. 

Myszka Miki – symbol Twojego dzieciństwa

Choć skończyła już 94 lata, nic nie wskazuje, aby miała odejść na emeryturę. Najpopularniesza myszka świata inspirowała Twoich dziadków, rodziców, Ciebie, a teraz być może nadal dostarcza sporo zabawy Twoim dzieciom. Myszka Miki jest też symbolem przyjaźni, która łączy pokolenia, ludzi różnych kultur, tożsamosci i upodobań. Właśnie do tych wartości pragnie nawiązać marka GAP, nawiązując współpracę z Disney.Kolekcja GAP x Mickey Mouse

Chyba nie ma na świecie osoby, ktora nie kojarzyłaby sławnej myszki. Charakterystyczne uszy, zawsze uśmiechniety pyszczek i czerwone spodenki zagościły również w nowej kapsule GAP. Kolekcja GAP x Mickey Mouse zawiera różnokolorowe bluzy, spodnie dresowe i koszulki z wizerunkiem myszki – dla kobiet mężczyzn i dzieci. Całość, choć utrzymana w duchu minimalizmu, tchnie nieskrępowanym optymizmem, spontanicznością i radością.