ray ban

Nowości od Ray-Ban na lato 2022

Justyna M.
|
14 maja 2022
|
Przeczytasz w 2 min
Przeczytasz w 2 min
Przeczytasz w 2 min

Okulary niech staną się Twoim nowym symbolem wolności, a świat widziany zza ich szkieł niech oczaruje Cię swoją spontanicznością! Tego lata stawiamy na klasyki w nowej interpretacji marki Ray-Ban. 

Czas być wierny sobie i cieszyć się chwilą w soczewkach autentycznej, nieskrępowanej radości. Nie zwracaj uwagi na to, kto na Ciebie patrzy, żyj jako najbardziej autentyczna wersja siebie i celebruj spontaniczne chwile – przekonuje marka Ray-Ban. Jej najnowsze propozycje są  hołdem oddanym klasyce.Kultowe okulary w nowym wydaniu

Klasyka jest modna! W tym sezonie Ray-Ban odświeża swoje najbardziej kultowe oprawki i reinterpretuje ich ponadczasowego ducha. Wśród nowości pojawiają się legendy, począwszy od Wayfarera z lat 50., po ośmiokątne projekty modeli z lat 60. i 70. oraz model utrzymany w stylistyce vintage model Round, uwielbiany przez gwiazdy od 1989 r. Chcesz poczuć się niczym Matylda, a może Meverick z “Top Gun”? Wszystkie okulary można dostosować do indywidualnych potrzeb, dzięki czemu każdy może w pełni wyrazić swój oryginalny styl i osobowość.