medicine

Obudź wszystkie zmysły z wiosenno-letnią kampanią Medicine „The Senses”

Izabela C.
|
28 lutego 2020
|
Przeczytasz w 3 min
Przeczytasz w 3 min
Przeczytasz w 3 min

Marka Medicine znów zaskakuje! Tym razem przenosi nas w świat pełen doznań i różnorodnych  uczuć, które pobudzają wszystkie zmysły. Zobacz efekty kampanii i kolekcji „The Senses”!

W sezonie wiosna – lato 2020 zanurz się wraz z Medicine w bogatym świecie zmysłów. Poczuj wiatr we włosach, skosztuj świeżo zerwany z drzew owoc, usłysz śpiew ptaków, zobacz jak kiełkuje zieleń budzącej się po zimowym śnie przyrody, wreszcie zaczerpnij świeżego powietrza…

W kolekcji The Senses znajdziesz pełne smaku, nietuzinkowe zestawienia, mocne dodatki, wyraziste faktury, soczyste printy, ale także klasyczną nonszalancję oraz proste formy. Ekstrawaganckie wzory przykuwają wzrok i skracają dystans do lata. Ażurowe i koronkowe faktury aż proszą, by je dotknąć i rozkoszować się ich niejednorodną strukturą. Z kolei delikatne, rozmyte odcienie beżów, błękitów, jasnożółtego czy pistacji stanowią doskonałe tło do modowych eksperymentów. Ubranie bowiem nie stanowi wyłącznie okrycia ciała: za jego pośrednictwem możesz wyrazić wszystko, nawet swoje uczucia i fascynacje.

Odkryj nową kolekcję Medicine >>>

Marka Medicine nie zapomina o przyrodzie i powoli, acz konsekwentnie wprowadza do swoich kolekcji ekologiczne rozwiązania, np. organiczną bawełnę. Nie tylko szuka setek sposobów, by przyczynić się do dbania o naturę, ale również zachęca do do tego swoich klientów.

W nowej, dedykowanej zmysłom, kolekcji The Senses Medicine  kontynuuje współprace artystyczne, pogłębia swoje DNA, rozwija się i nadal poszukuje niezbadanych jeszcze obszarów.  Sezon wiosna-lato 2020 to także czas zmiany i odnowy dla samej marki – wraz z kolekcją zaprezentowana została identyfikacja wizualną wraz z  odświeżonym logotypem i  charakterystycznym sygnetem, sygnalizując w ten sposób unikalność i wejście na kolejny, dynamiczny poziom rozwoju.

Najmodniejsze buty i torebki w stylu Bottega Veneta >>>

Styl skandynawski – na czym polega i jak wprowadzić go do swojej szafy? >>>

3 najmodniejsze printy na sezon wiosna-lato 2020 >>>

Nie znalazłaś tego, czego szukałaś? Napisz do nas na doradca@answear.com i skorzystaj z darmowych porad stylisty, który pomoże Ci w doborze produktów.