Odbierz 15 zł na zakupy w ANSWEAR!

Justyna M. - 25/11/20

Koniec listopada to niekończący się festiwal promocji i niespodzianek. Przygotowaliśmy dla Ciebie jeszcze kolejną – już teraz kupując produkty Mirinda, 7Up i Mountain Dew możesz zdobyć 15 zł na zakupy w naszym sklepie. Sprawdź szczegóły tej akcji!

Streetwearowy outfit i opakowanie kultowego napoju w ręce to elementy, które nie od dziś tworzą stylową całość. Jeśli uwielbiasz gazowane napoje, a przy okazji kochasz zakupy i modę, masz teraz okazję, aby zaspokoić wszystkie swoje pragnienia i delektować się doskonałym smakiem. Od 25 listopada 2020 r., kupując 3 butelki dowolnych produktów marek: Mirinda, 7Up oraz Mountain Dew z aplikacją żappka, możesz zdobyć kod żniżkowy -15 zł na zakupy w answear.com. Szczegóły akcji znajdziesz w jej regulaminie.

mirinda

Jak go wykorzystasz? To już zależy od Ciebie. Pora roku wzywa do uzupełnienia swojej zimowej garderoby. Warto więc zainteresować się takimi produktami, jak ciepłe płaszcze z dodatkiem wełny, puchowe kurtki, kolorowe swetry czy wygodne buty w militarnym stylu. A może potrzebujesz dodatków? Wszelkie nakrycia głowy, rękawiczki oraz miękkie szaliki i chusty są do Twojej dyspozycji.  Nie przegap takiej okazji, zwłaszcza, że na zdobycie kodu masz czas tylko do 1 grudnia 2020 r. lub do wyczerpania puli kodów, w zależności od tego co nastąpi wcześniej.

Akcje specjalne

answear.LAB

  • ethical wardrobe kolekcja

    8 czerwca obchodzimy Światowy Dzień Oceanów – to właśnie dziś marka answear.LAB pragnie Ci przypomnieć o sile wyborów, które oddziałują nie tylko na nasze życie, ale również na otoczenie, a ich konsekwencję mogą sięgać daleko w przyszłość. Właśnie rusza projekt Ethical Wardrobe, który jest obietnicą złożoną planecie. Zobacz otwierającą go limitowaną kolekcję sygnowana przez Paulinę Krupińską!

  • etyczna moda

    To, co znajduje się w Twojej garderobie, ma ogromne znaczenie nie tylko dla Ciebie, ale również dla naszej planety. Przekonaj się, jak w bardziej zrównoważony i etyczny sposób podchodzić do odzieżowych zakupów. Na jakie ubrania stawiać, aby przyczynić się do poprawy stanu środowiska?

#WeAreTheAnswear