Przeczytasz w 2 min 03 gru 2020

#Catch The Moment zmienia się w #Catch The Charity – już teraz poszukaj domu dziecka, który mamy wesprzeć!

tekst: Justyna M.
catch the charity
Przeczytasz w 2 min

Pomaganie może być sztuką, a sztuka może łączyć się z pomocą charytatywną. Jak to zrobić? Przekonasz się o tym już niebawem – na razie zapraszamy Cię do zaglądnięcia za kulisy naszej akcji, która rozpocznie się 10 grudnia!

Zbliżają się święta – grudzień, jak co roku, jest czasem przygotowywania i szukania prezentów. A gdyby tak, oprócz swoim bliskim i znajomym, podarować coś, co wywoła uśmiech i realnie wpłynie na poprawę losu tych najmłodszych i najbardziej potrzebujących? Już teraz zachęcamy Cię do wzięcia udziału w akcji #Catch The Charity!

Answear.com wspiera domy dziecka – dołączysz do nas?

Jeśli śledzisz naszą działalność, być może wiesz, że poza sprzedażą ubrań, akcesoriów i butów, organizujemy różne projekty, których zadaniem jest wsparcie i wyszukanie nowych talentów, dbanie o środowisko czy pomoc najbardziej potrzebującym. W zeszłym roku nasi pracownicy z własnej inicjatywy postanowili wesprzeć wybrany dom dziecka  w południowo-zachodniej Polsce. Wspólnie zgromadziliśmy prezenty o jakich marzyły dzieciaki, ufundowaliśmy im nowe tapczany, zestawy ubrań i zastawy stołowej, a także podarowaliśmy choinkę wraz ozdobami, aby podopieczni placówki mogli poczuć klimat świąt. Zdajemy sobie jednak sprawę, że znacznie więcej domów dziecka potrzebuje wsparcia. Będąc świadkami radości najmłodszych i najbardziej pokrzywdzonych przez los utwierdziliśmy się w przekonaniu, że warto i trzeba pomagać. Dlatego w tym roku chcemy rozszerzyć naszą akcję i zaangażować do niej naszych klientów. Co więcej, to właśnie oni będą mogli podpowiedzieć nam dom dziecka, do którego, ich zdaniem, powinna trafić nasza pomoc.Nasza akcja #Catch The Charity rozpocznie się już 10 grudnia – tego dnia do sprzedaży trafią produkty, z których całkowity dochód zostanie przekazany wybranej przez klientów placówce. Co to będzie? Na razie to tajemnica – możemy tylko zdradzić, że będą one powiązane z naszym konkursem #Catch The Moment i świetnie nadadzą się na prezent. Dołączając do akcji będziesz mógł więc nie tylko wesprzeć dom dziecka, ale i nabyć upominek na nadchodzące święta. W międzyczasie, odliczając z nami dni do startu #Catch The Charity, zastanów się nad placówką, do której chciałbyś, aby trafiła pomoc. Nie zapomnij także przekazać informacji o akcji swoim znajomym – może wspólnie znajdziecie dom dziecka, który powinien otrzymać finansowe wsparcie?

Pracownicy ANSWEAR.com wspierają Dom Dziecka >>>

#Catch The Moment – uchwyć najpiękniejsze momenty listopada i zgarnij extra nagrody >>>

Wear&Share – czyli porządki w szafie słusznej sprawie. Nowy projekt ANSWEAR.COM. >>>

Nie znalazłeś tego, czego szukałeś? Napisz do nas na doradca@answear.com i skorzystaj z darmowych porad stylisty, który pomoże Ci w doborze produktów

Przeczytaj inne artykuły