Przeczytasz w 2 min 25 wrz 2021

Poczuj nowojorski vibe wspólnie z Boss x Russell Athletic

tekst: Justyna M.
Przeczytasz w 2 min

Dwa światy, dwie kultowe marki połączyły swoje siły, aby stworzyć niesamowitą kolekcję, w której casual przeplata się ze sportowym szykiem, a całości patronuje doskonała jakość i nowoczesne krawieckie rzemiosło. Odkryj kolekcję BOSS x Russell Athletic!

Baseball inspiruje nie od dziś! Tym razem zachwycił markę BOSS, która zafascynowana światem amerykańskiego sportu i jego kulturą, nawiązała współpracą z Russell Athletic – sportowym brandem znanym z tworzenia strojów dla najpopularniejszych drużyn koszykówki, baseballu czy amerykańskiego footballu.Kolekcja pełna emocji

Wyobraź sobie, że właśnie szykujesz się do wyjścia – wraz z przyjaciółmi udasz się na mecz, a radosne celebrowanie wspólnie spędzanych chwil potrwa do późna. Dodaj do tego wibrującą energię Nowego Jorku bijącą z tętniących życiem ulic – ten klimat towarzyszy kolekcji BOSS x Russell Athletic i możesz go poczuć przyglądając się sesji autorstwa fotografa Andrew Jacobsa.

Spełnij swój American Dream!

Kolekcja BOSS x Russell Athletic swobodnie nawiązuje do stylu Americana, wgłębia się w świat sportu i kultury nowego kontynentu, pełnymi garściami czerpie ze stylu retro. Obie marki sięgnęły tutaj do swoich archiwalnych projektów, aby wybrać z nich to, co najlepsze. Dlatego w ich najnowszej, wpólnej kolecji odnajdziemy echa mody lat 90. skąpane w sportowej estetyce, choć niepozbawione eleganckiego sznytu tak charakterystycznego dla brandu BOSS. Jesienią sięgnij więc po kurtki typu bomber inspirowane modelami uniwersyteckimi, otul się miękkimi bluzami z wyrazistym logo (Russell Athletic był pionierem w ich produkcji), daj się uwieść swobodnym krojom spodni, dzianinowych sukienek i ekstrawaganckich puchówek. Po prostu, wejdź do gry!

Przeczytaj inne artykuły