puma wild rider

Puma Wild Rider – daj się zakoczyć w miejskiej dżungli

Izabela C.
|
10 września 2021
|
Przeczytasz w 2 min
Przeczytasz w 2 min
Przeczytasz w 2 min

Zainspirowane miejskim życiem, wzbogacone innowacyjnym materiałem, zaskakujące śmiałym designem – właśnie takie są sneakersy wchodzące w skład kolekcji Puma Wild Rider. Poznaj nowe modele w naszej ofercie!

Idź naprzód, dalej i szybciej, zagłębiaj się w miejską tkankę i uliczną kulturę. Puma, zafascynowana miejskim stylem życia, stworzyła sneakersy Wild Rider. Każdy model jest wyrafinowany pod względem designu, jak i wykorzystanych technologii oraz dopracowanych w każdym calu detali.Kolekcja Puma Wild Rider stale się powiększa!

Do rodziny Wild Rider dołączają kolejne nowości – nic dziwnego, bo sneakersy Puma zaskakują komfortem, niesamowitym designem i niezrównowaną jakością. Rollin czy Pickup? Oto jest pytanie, choć już wiemy, że sneakerheadzi mają problem z określeniem swojego numeru 1 – oba modele są równie rewelacyjne!

puma wild rider

Sneakersy Wild Rider Rollin’ przyciągają wzrok żywymi akcentami kolorystycznymi i dynamiczną sylwetką – ten model wciągnie Cię w nowy sezon miejskiego życia. Inspirowane kulturą młodzieżową, sneakersy nowej generacji łączą w sobie sportowy szyk z efektownymi elementami.

W modelu Wild Rider jeszcze bardziej podkręcisz swoje tempo! Siateczkowa cholewka z zamszowymi nakładkami nadaje butom sportowy charakter, z kolei gruba wyrazista podeszwa odpowiada nie tylko za styl, ale przede wszystkim za Twój komfort.