PUMA Mayze Stack – pora na zupełnie nowy poziom

Zofia O.
|
20 października 2022
|
Przeczytasz w 2 min
Przeczytasz w 2 min
Przeczytasz w 2 min

Dua Lipa wspólnie z marką PUMA prezentuje sneakersy Mayze Stack. Wznieś się na zupełnie nowy poziom, odciśnij ślad ponadwymiarową podeszwą i poczuj się jak gwiazda popu!

Sneakersy, które pokochała Dua Lipa

Buty Mayze stworzono z myślą o hype girls i maniakach trendów, którzy pragną się wyróżnić o każdej porze dnia i nocy. Sprytnie łączą w sobie zarówno archiwalne, jak i współczesne klasyki PUMA. Mayze to sneakersy z charakterem – już zawsze będą się nam kojarzyć z ich ambasadorką, piosenkarką Dua Lipa, która uwielbia je za stonowaną kolorystykę i niezwykły, choć uniwersalny design, dający pole do popisu różnorodnym stylizacjom. W tym sezonie PUMA prezentuje jednak nowe oblicze tego, kultowego już, modelu.

Nowe Mayze Stack

Mayze Stack to najświeższa wersja modelu Mayze – od poprzednia różni ją podeszwa na platformie i wyraziste, kontrastowe wstawki, zarówno w wersji skórzanej, jak i zamszowej. Eleganckie detale nadają butom odważny, modny wygląd. Mayze Stack zostały zaprojektowane tak, aby idealnie pasowały do każdego outfitu, playlisty i nastroju.