Always Original – bądź zawsze oryginalna, bądź zawsze sobą

Zofia O.
|
25 października 2022
|
Przeczytasz w 2 min
Przeczytasz w 2 min
Przeczytasz w 2 min

Oryginalność – to słowo klucz, tak w produktach, jak i w życiu. Nie naśladuj, nie wstydź się, nie czekaj. Zawsze bądź sobą. Zawsze bądź oryginalna.

Jesienią Adidas Originals powraca z kolejną odsłoną swojej inicjatywy “Always Original”, powstałej w 2021 r.  Always Original to hołd złożony wielowymiarowej tożsamości kobiet i osób niebinarnych – bo każdy zasługuje na uwagę i szacunek. Każdy zasługuje na swoją historię.

Oryginalność niejedno ma imię

Kolekcja Always Oryginal to pochwała indywidualności. Marka stworzyła propozycje dla każdego – tutaj nie ogranicza Cię rozmiar, typ sylwetki, płeć czy styl. Specjalna konstrukcja i zastosowane materiały otwierają nie tylko nowy rozdział w historii odzieży sportowej, ale przede wszystkim urzekają swoją wszechstronnością, dopasowując się do kształtów i ruchów osób je noszących. Możesz celebrować swoją oryginalność!

A co konkretnie znajdziemy w kolekcji? Przede wszystkim bluzy z kapturem, T-shirty, sukienki, dresowe spodnie i akcesoria, jak chusty, skarpetki i torby. Always Originals zawiera także nowe wersje sneakersów, modeli  Forum Low i Astir W. Dzięki tej kolkecji dowiesz się, że elegancja i odwaga zawsze idą ze sobą w parze, a ponadczasowość i wygoda już nigdy nie będą Ci się kojarzyć z nijakością.Ambasadorzy

Always Original celebruje indywidualność i oryginalność, dlatego musimy też wspomnieć o jej bohaterach. I tym razem marka zaangażowała osoby nietuzinkowe, pełne optymizmu i odwagi: Jari Jones, Amani, Naomi Otsu i Lena Waithe. Cała czwórka wchodzi w skład “Always Original Collective” i wpłynęła na ostateczny kształt kolekcji, kreatywnie interpretując 2 kluczowe słowa: Belonging i Community, które w niej wybrzmiewają.

Oni byli tu dla nas. Teraz nasza kolej.

Nie bez znaczenia są miejsca, w których zorganizowano sesję zdjęciową. To sklepy i małe firmy, które wpłynęły i ukształtowały życie każdego ambasadora koelkcji: Yu & Me Book Store, Le’Jemalik Beauty Salon, Hibiscus Brew Coffee Shop oraz Savant Studios. Skupiając się na tych, którzy byli tam przez cały czas, Always Original stara się pokazać siłę sojuszu i wzajemnego wsparcia w lokalnych społecznościach na całym świecie.