Back to black- najciekawsze botki Aldo na jesień i zimę 2022

Justyna M.
|
29 października 2022
|
Przeczytasz w 2 min
Przeczytasz w 2 min
Przeczytasz w 2 min

Wyraziste, z rockową duszą i pazurem glamour – takie właśnie są botki na jesień i zimę. Przeglądamy  najnowszą kolekcję Aldo i wybieramy nasze typy!

Czuj się dobrze i wyglądaj dobrze – z taką maksymą Aldo wkracza w jesienno-zimowy sezon, prezentując nowe modele botków, sztybletów, kozaków, workerów… Jak na markę z tradycjami przystało, propozycje Aldo, choć osadzone w klasyce, mocno czerpią z aktualnych trendów.Harde workery

Sznurowane botki na stabilnej podeszwie to propozycja wręcz ponadczasowa – idealne na co dzień i od święta, niczym kameleon dostosowują się do Twojego stylu. W tym sezonie Aldo dodaje im pazura – osadza na masywnej, traktorowej podeszwie o niemal rzeźbiarskich żłobieniach, dodaje ciężkie łańcuchy, pikowania, spina klamrami, bawi się fakturą, łącząc różne rodzaje materiałów.

Na wysokości

Znudziły Ci się klasyczne botki na szpilce? Idź na całość, wznieś się na wyżyny trendów i postaw na platformy. A właściwie na botki na klockowym obcasie i platformowej podeszwie zarazem. Z pozoru minimalistyczny model to ukłon w stronę lat 70. i 90. – idealnie będzie współgrać zarówno ze spodniami typu dzwony, jak i mini spódnicą. Wbrew pozorom, na wysokości utrzymasz równowagę – wszystko to dzięki stabilnym, żłobionym podeszwom.

Oko na detal

Aldo przykłada ogromną wagę do jakości, wykończenia, a także detali. Te, w najnowszych propozycjach są, co nie jest niespodzianką, intrygujące. Nawet w z pozoru prostych botkach możemy dopatrzeć się geometrycznych detali np. na podeszwie. Nie brakuje również motywów grubego łańcucha, który gości na cholewkach, a także… w rzeźbiarskiej formie pojawia się na platformie! Oryginalne są również pikowane cholewki, które w połączeniu z ociepleniem, zagwarantują Ci maksimum ciepła w nawet najmroźniejszy dzień.